• Titulinis
 • EIKA VR
  logo

  Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualios realybės akinius pažvelgti į savo būsimus namus.

  HighresScreenshot00005

  EIKA Lietuvoje pristato analogų neturintį įrankį EIKA VR –  tai naujas požiūris į nekilnojamojo turto pirkimo procesą. Naujos kartos technologijos pagalba sukuriama virtuali namų erdvė, kuri leidžia vartotojui realistiškai patirti visas įmanomas jos variacijas.

  Pro specialius akinius matomi patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumeisi po savo būsimą butą.

  Kodėl verta ateiti ir patirti?

  Taupo laiką.

  Būdami virtualioje erdvėje galėsite keisti interjero detales ir jų spalvas, matyti vaizdą pro balkono langus, keisti vonios grindų plytelių ar sienų spalvą.

  Veikia operatyviai.

  Iš vieno buto į kitą „peršoksite“ per kelias sekundes, todėl informacija nepasimirš, ją lengvai patikrinsite ir palyginsite.

  Prisitaiko prie Jūsų poreikių.

  Būdami virtualioje erdvėje galėsite keisti interjero detales ir jų spalvas, matyti vaizdą pro balkono langus, keisti vonios grindų plytelių ar sienų spalvą.

  EIKA VR butai

  Namų pynės

  Nauja gyvenvietė Tuskulėnų gatvėje, supinta iš 7 daugiabučių. VR Jus nukels į patogaus išplanavimo butą su erdviu balkonu ir kvies patirti, ką reiškia gyventi jaukiuose ir ekonomiškuose namuose.

  Bajorų alėjos

  Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje kuriama unikali mažaaukščių namų gyvenvietė. Su VR pagalba įvertinsite buto erdvumą, galimą interjerą, galėsite išeiti į terasą, ar pasižvalgyti po vidinį kiemą.

  EIKA namai Pilaitėje

  Kokybiškų naujų namų gyvenvietė su gerai išplėtota infrastruktūra ramioje, gamtos apsuptoje vietoje. Kruopščiai apžiūrai galėsite pasirinkti du Karaliaučiaus gatvės kvartale statomus šviesius ir jaukius butus, idealiai tinkančius jaunoms šeimoms su vaikais.

  135

  Išskirtinis projektas, sukurtas žmonėms, kuriuos įkvepia veržlus miesto gyvenimas. VR pagalba persikelsite į Žalgirio gatvėje statomą  daugiabutį ir pasivaikščiosite po erdvius namus.

  namu-pynes-tuskulenu
  Bajorai-1
  f2e5mažintas
  R3

  Kur išbandyti EIKA VR?

  Nuo vasario 13 dienos EIKA VR kviečiame išbandyti A. Goštauto g. 40A (Vilnius), 7 aukšte.
  EIKA VR įgyvendinta kartu su virtualios realybės kūrėjais „id3D“.
  Būtina išankstinė registracija: eikavr@eika.lt arba +370 5 255 3324.

  tagline
  Nepraleiskite akcijų ir atvirų durų dienų. Užsisakykite mūsų naujienlaiškį.