Apie projektą

Išskirtinę projekto vertę kuria šiuolaikinės statybos technologijos, kurios užtikrina aukščiausią pastatų kokybę. EIKA NAMAI PILAITĖJE yra šilčiausi naujos statybos namai Pilaitėje ir patenka tarp 5 proc. ekonomiškiausių ir mažiausiai energijos vartojančių namų Vilniaus mieste (2014-2015 metų duomenimis).  EIKA NAMAI PILAITĖJE gyventojai džiaugiasi ne tik šiltu būstu, bet ir mažomis šildymo sąskaitomis – vidutinė šildymo kaina čia 0,37 Eur/kv. m per mėnesį.*

Nauja gyvenvietės kvartalo dalis, kurioje suprojektuoti trys daugiabučiai, jungsis su anksčiau pastatytų namų dalimi. EIKA NAMAI PILAITĖJE architektas Vytenis Gerliakas suprojektavo visą  kvartalą, todėl architektūroje išlaikytas spalvų ir formų vientisumas. Šalia naujų namų bus suformuotas erdvus uždaras kiemas, o jame aktyvaus poilsio ir žalioji zonos, vaikų žaidimo aikštelė. Namai suprojektuoti atokiau nuo judrios gatvės netoli žaliuojančio parkelio. Gyventojai galės leisti laiką žaliuojančiuose jaukiuose kiemeliuose ir džiaugtis gamtos kaimynyste – Pilaitę juosia miškai, trys ežerai ir upelis.

Išsirinkite savo svajonių namus:
1 k. 31 – 34 kv. m
2 k. 46 – 51 kv. m
3 k. 60 – 65 kv. m

 

* 2014 – 2015 metų šildymo sezono duomenimis namai M. Mažvydo g. 10, 12, 14 ir Nidos g. 5, Vilnius

 

Privalumai

Išvystyta infrastruktūra

Vos per kelias minutes pasieksite prekybos centrus PUPA, HYPER NORFA, MAXIMA, RIMI bei kitas paslaugas teikiančias įmones. Netoliese įsikūrusioje kepyklėlėje kasdien galėsite įsigyti kvapnių bandelių prie rytinės kavos. Švietimo įstaigos bus pasiekiamos pėsčiomis – netoliese veikia dvi mokyklos ir du darželiai. Patogų susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, už 300 metrų esanti Smalinės stotelė ir puikus susisiekimas naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.

Šilti namai

EIKA NAMAI PILAITĖJE šilčiausi ir mažiausiai energijos vartojantys naujos statybos namai Pilaitėje. Žiemos laikotarpiu gyventojus džiugina mažesni šildymo mokesčiai - vidutinė šildymo kaina čia 0,37 Eur/kv. m per mėnesį (2014-2015 metų šildymo sezono duomenimis namuose M. Mažvydo g. 10, 12, 14 ir Nidos g. 5, Vilniuje).

Kokybė ir patikimumas

EIKA NAMAI PILAITĖJE pastatyti iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Modernios technologijos pagalba užtikrinama puiki garso izoliacija, sienos tampa itin atsparios ugniai ir mechaniniams pažeidimams. Taip pat ženkliai sumažėja klaidų tikimybė statybų metu, kadangi sienos paruošiamos jau gamykloje su izoliacine medžiaga, o statybų aikštelėje tik surenkamos.
Projekto plėtotoja EIKA– viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Nuo 1993 metų įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 230 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. EIKA net šešis kartus buvo apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, įmonės projektai yra vertinami ir užsienyje.

Privatumas

Uždarose erdvėse tarp namų bus įrengtos žalios ir poilsio zonos. Įrengti vidiniai kiemeliai suteiks privatumo, kurs jaukumo įspūdį. Taip pat numatyta įrengti papildomą aktyvaus poilsio zoną – tinklinio aikštelę. Vasarą po įtemptos darbo dienos čia galėsite ne tik sportuoti, bet ir leisti vakarus su šeima ar susipažinti su kaimynais.
Namai suprojektuoti atokiau nuo judrios gatvės, laiptinės rakinamos, įvažiavimai į automobilių stovėjimo aikšteles - su užkardu.

Patogumas

EIKA NAMAI PILAITĖJE per pastaruosius septynerius metus jau daugeliui šeimų tapo jaukiais namais. Pradedamos naujojo kvartalo statybos papildomai pasiūlys individualius poreikius atitinkantį, kokybišką 1 – 3 kambarių būstą su erdviomis terasomis ar balkonais. Bus pasiūlyta galimybė sujungti 1 ir 2 kambarių butus ir įsirengti erdvų 4 kambarių butą, pritaikytą smagiai Jūsų didelės šeimos kasdienybei.
EIKA NAMAI PILAITĖJE gyvenvietėje aktyviam laisvalaikiui yra įrengta krepšinio aikštelė, stalo tenisas bei lauko treniruokliai, kuriuos jau pamėgo gyventojai. Vakarus galėsite leisti ne tik žaliuojančiuose uždaruose kiemeliuose, bet ir džiaugtis gamtos kaimynyste - Pilaitę juosia miškai, trys ežerai ir upelis.
Šalia projektuojamų namų komplekso yra numatytos automobilių stovėjimo vietos prie namo ir parkavimosi vietos daugiaaukštėje stovėjimo aikštelėje. Jums nereikės jaudintis dėl savo svečių automobilių – juos galima bus nemokamai pastatyti gatvėje numatytose vietose.

ŽALGIRIO 135laisvų butų: 13
NAMŲ PYNĖSlaisvų butų: 132
TILTO-12laisvų butų: 3
BASANAVIČIAUS 9Alaisvų butų: 4
DOMINO NAMAIlaisvų butų: 2
BAJORŲ ALĖJOSlaisvų butų: 20
EIKA NAMAI PILAITĖJElaisvų butų: 77