Apie projektą

„Antakalnio panorama” – nauji butai Antakalnyje su Vilniaus panoramos vaizdu. Projektas apsuptas gamtos, Senamiesčio pašonėje, nepaliks abejingų patogaus gyvenimo ieškančių miestiečių. Patogu, nes viskas šalia: čia pat išsidėsčiusios parduotuvės, mokymo įstaigos, darželiai. Vos per kelias minutes vaikai saugiai pasieks savo namus iš mokyklų ar viešojo transporto stotelių. Namas tolėliau nuo gatvės apsuptas naujai įrengtos poilsio zonos – žaliuojančio skvero, o jaukiame vidiniame kieme vaikus džiugins žaidimų aikštelė.

Butai Antakalnyje

Erdviame sklype planuojamos 2 korpusų 5 ir 7 aukštų, A energetinės klasės gyvenamojo pastato statybos, požeminė parkavimo aikštelė.  Net 58 nauji butai Antakalnyje ir 15 skirtingų išplanavimų, kiekvienas būstas su balkonu arba terasa.  Viršutinių butų gyventojai galės stebėti atsiveriančią bažnyčių stogų bei netoli esančio Šveicarijos miško panoramą. Jūsų patogumui name bus įrengtos dviračių bei vežimėlių saugyklos, elektromobilių pakrovimas. Įsigyti butus galite nuo 1980 Eur/m².

Antakalnio privalumai

Atraskite Antakalnio dvasią, pajuskite vietos privalumus, – turtinga istorija ir nedidelis atstumas nuo miesto centro, kurį automobiliu ar elektriniu paspirtuku pasieksite lengvai ir greitai.  Stiprus sąryšis su gamta – norint pailsėti ir praleisti laiką gamtoje su šeima ar augintiniu, šalia namų turėsite didelį pasirinkimą Antakalnio miškų, parkų pasivaikščiojimams, šalia tekančios upės pakrantes.

Kai viskas šalia, lieka daugiau laiko svarbiems dalykams 

Privalumai

Patogu, nes šalia

Sporto, vaikų ugdymo, sveikatingumo, prekybos ir paslaugų įstaigos įsikūrusios nedideliu atstumu. Greitai pėsčiomis pasiekiamos lankytinos vietos: Vileišių ir Sapiegų rūmai, bei šalia esantys parkai, Sapieginės pažintinis takas ir kt.

Šalia gamtos

Antakalnis - žaliausias Vilniaus rajonas! Rytiniai bėgimai ar pasivažinėjimas dviračiais, laikas su šeima gamtoje, poilsis draugų apsuptyje, visai čia pat esančiame Šveicarijos parke.

Požeminis parkavimas

Požeminėje automobilių parkavimo aikštelėje suprojektuotos 52 vietos automobiliams.

Ilsėkitės prie namų

Namus iš Antakalnio gatvės pusės sups žaliuojantis skveras. Vaikus džiugins jauki žaidimų aikštelėje namo kieme.

Dviračių ir vežimėlių saugyklos

Jaunoms šeimoms ir aktyviems namo gyventojams nereikės sukti galvos kur saugiai ir patogiai palikti dviratį ar vaikišką vežimėlį.

Elektromobilių pakrovimas

Esant poreikiui bus galimybė krauti automobilį savo parkavimo vietoje.

ANTAKALNIO PANORAMA