• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Bendrovės „Eika“ darbuotojai dalyvaus diktante
  Nacionaliniame diktante, kuris Lietuvoje rengiamas jau treti metai, savo jėgas išbandyti užsiregistravo trylika nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika" darbuotojų. Tai pirmoji Lietuvos verslo įmonė dalyvaujanti nacionaliniame diktante. Vyriausiajai savanorių komandos narei – 59 metai, o jauniausiajam – dvidešimt vieneri.
   
  „Raštingumo lygis yra asmenybės dalis, žmogų apibūdinantis bruožas. Džiugu, kad turime puikią progą ir išbandyti savo jėgas, ir prisiminti mokyklos suolą", — savo pasiryžimą dalyvauti diktante aiškino Martynas Žibūda, bendrovės komercinių patalpų skyriaus vadovas.
   
  Dvylika bendrovės darbuotojų diktantą rašys Vilniaus savivaldybėje, o viena – Druskininkų savivaldybėje. Šia iniciatyva tikimasi paskatinti ir daugiau verslo atstovų įsijungti į kalbos varžytuves ir bent iš dalies prisidėti prie lietuvių kalbos kultūros bei kitų humanitarinių disciplinų populiarinimo.
   
  Šiuo metu bendrovėje „Eika" dirba 90 žmonių. Eikos įmonių grupei priklauso UAB „Eika", UAB „Eikos statyba" ir UAB „Inžinerinės idėjos".