• Titulinis
 • Co-living

  Co-living (liet. bendro gyvenimo namai) – apartamentų nuoma, kai bendras pastato erdves dalinasi visi ,,colivingo” gyventojai. Šio tipo namai jau kurį laiką yra paplitę ir naudojami beveik visame pasaulyje, o dabar ima sparčiai populiarėti Lietuvoje.

  Gyvenimas co-living tipo apartamentuose yra puikus sprendimas žmonėms ieškantiems vietos apsigyventi atvykus į naują miestą studijuoti arba dirbti. Jauni, aktyvūs, kūrybingi, bendraujantys, įvairių tautybių – tokie yra bendro gyvenimo namų gyventojai. Gyvenimas „colivinge“ suteikia ne tik papildomo laiko ar laisvės, bet leidžia jaustis bendruomenės dalimi. O tai ypač svarbu žmonėms atvykusiems iš kito miesto ar kitos šalies. „Colivingas“ – tai ne tik vieta gyventi, tai vieta bendrauti, pažinti naują miestą ir žmones, įvairias kultūras bei dar daugiau.

  Netrukus coliving tipo erdves gyvenimui atversime ir mes. SOLO SOCIETY CITY HOUSE VILNIUS įsikurs jaunosios kartos pamėgtame Naujamiestyje ir sudarys itin geras gyvenimo sąlygas centrinėje miesto dalyje.

  2018 m. atidarėme pirmuosiuis bendro gyvenimo namus studentams SOLO SOCIETY Student House Kaunas. Daugiau www.solosociety.lt

  Nepraleiskite rinkos naujienų!