• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ kviečia į parodą „Miestas. Nekilnojamasis turtas“
  Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ kviečia ieškančius būsto apsilankyti parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas“, kuri vyks jau šį savaitgalį spalio 7-8 d., LITEXPO parodų rūmuose. Parodoje „Eika“ pristatys savo vystomus gyvenamųjų namų projektus Vilniuje.
   
  „Eika“ nekilnojamojo turto parodoje pristatys šiais metais pastatytus ekonomiškus ir ilgaamžius surenkamo gelžbetonio daugiabučius Pilaitėje, taip pat naujos kartos kotedžus „Mėta“ Santariškėse. Ieškantys būsto Vilniaus centre galės rinktis jiems tinkantį būstą „Vivulskio namų“ ar „Parko rezidencijos“ projektuose.
   
  Ieškantiems kokybiško, ekonomiško ir nebrangaus būsto, įmonė pasiūlys butus jau pastatytuose naujuose daugiabučiuose Pilaitėje. Šie namai pastatyti iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris pasižymi aukšto lygio šiluminėmis savybėmis bei aukšta statybos darbų kokybe. Šiame name suprojektuoti ne tik standartiniai 2-3 kambarių butai, bet ir nedideli 28-31 m2 1 kambario butai su balkonais.
   
  Ieškantys privatumo ir gamtos kaimynystės galės susipažinti su naujos kartos kotedžų projektu „Mėta“ Santariškėse, kuriame suprojektuoti butai su individualiais įėjimais, terasomis ar privačiais kiemeliais. Šiuose namuose įdiegti išmanieji, energiją taupantys sprendimai: grindinis šildymas, saulės kolektoriai, atskira dujinė katilinė, aukščiausios klasės langai. Šios parodos lankytojai galės susipažinti ir su tolesne Santariškių gyvenvietės plėtra, kurios metu numatoma statyti mažaaukščius namus pavadintus „Gilėmis“.
   
  Apsilankę „Eika“ stende parodos lankytojai galės sužinoti ne tik apie „ Eikos“ vystomus nekilnojamojo turto projektus, bet ir pabendrauti su SEB banko atstovais, kurie suteiks informaciją apie išskirtines būsto kreditavimo sąlygas taikomas „Eika“ klientams. Šiais metais paroda bus nemokama, tad kviečiame visus aplankyti „Eika“ stendą ir  nepraleisti progos susipažinti su naujausiais NT projektais.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
   
  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. domas@eika.lt
  www.eika.lt