• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA kviečia į talką
  Prie socialinės akcijos „Darom 2009“ prisijungė viena didžiausių šalies nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių bendrovė Eika”. Įvairiomis kultūrinėmis ir socialinėmis iniciatyvomis Pilaitės rajono naujakurių bendruomenę nuolat burianti bendrovė priėmė pilaitiškių kvietimą susitvarkyti aplinką. Balandžio 18 d., šeštadienį, 10 val. ties Mažvydo ir Įsruties gatvių sankryža laukiami visi, neabejingi gamtai, ekologijai ir aplinkai, kurioje gyvena. Po talkos Pilaitės talkos dalyvius “Eika” vaišins cepelinais prekybos centre „Pupa” esančiame restorane „Forto dvaras”. Tęsdama pilaitiškių iniciatyvą “Eika” balandžio 18 d. 10 val. prie prekybos centro „IKI“ Franko g. kviečia į talką burtis ir naujosios Santariškių gyvenvietės bendruomenę.
   
  „Talkoje labai laukiame Pilaitės ir Santariškių naujakurių, jaunų šeimų su vaikais ir kitų aktyvių bei iniciatyvių rajono gyventojų. Aplinkos tvarkymas ir gražinimas – puiki proga susiburti, susipažinti ir pabendrauti. Juk aplinką, kurioje gyvena, kuria patys žmonės, bendraudami, gražindami ją ir ilsėdamiesi”, – sako bendrovės „Eika” darbuotojai, kurie ir patys šeštadienį apsiginklavę šiukšlių maišais kibs į pagalbą pilaitiškiams bei Santariškių gyventojams.
  Auginkime savo miestą kartu!
  Apie įmonių grupę „Eika”
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ šiuo metu yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros įmonė. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
  Daugiau informacijos Jums suteiks:
  Viktorija Venclovaitė
  Komercinių projektų skyriaus vadovė
  Tel.   +370 5 2553 324
  Faks. +370 5 2514 256
  Mob.   +370 686 96407