• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ valdomą projektą „Švitrigailos namai“ valstybinė komisija pripažino tinkamu naudoti

  Įmonių grupė „Eika“ 2015 m. metų vasarį paskelbė apie projekto „Švitrigailos namai“ valdymo sutarties pasirašymą, tai buvo vienas pirmųjų tokio tipo susitarimų Lietuvoje. Projekto valdytoja, atsakinga už jo projektavimą, statybos valdymą ir butų pardavimą, praneša, kad „Švitrigailos namų“ projekto statybos yra baigtos ir valstybinė komisija pripažino jį tinkamu naudoti.

  Bendros investicijos į projektą „Švitrigailos namai“ sudarė 5,5 mln. eurų. Du septynių aukštų korpusai iškilo strategiškai patogiame Vilniaus Naujamiestyje, kuris dėl puikaus susisiekimo ir netoliese įsikūrusių svarbiausių miesto objektų yra itin patrauklus tiek naujo būsto pirkėjams, tiek  nekilnojamojo turto plėtotojams. „Eika“ Iki 2016 metų rugpjūčio mėnesio Naujamiestyje jau buvo parduoti 383 naujos statybos butai.

  „Projekte „Švitrigailos namai“ šiuo metu yra likę vos keli laisvi butai, iš viso šiame projekte jų buvo suprojektuota beveik šimtas“, – pasakoja „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda. „Baigiantis šiam projektui, tiems būsto pirkėjams, kuriems itin svarbu gyventi netoli miesto centro ir kuo mažiau praleisti laiko spūstyse, šiemet pasiūlėme du naujus projektus Šnipiškėse ir Žirmūnuose. Daugiabučiai Žalgirio gatvėje „135“ ir pirmas naujos gyvenvietės „Namų pynės“ etapas papildė naujos statybos būsto pasiūlą  262 butais“,  –  teigia M. Žibūda.

  Šiuo metu nekilnojamojo turto bendrovė „Eika“ taip pat vysto projektus Bajoruose, Pilaitėje, Jeruzalėje, Santariškėse ir Senamiestyje.

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3750 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „EIKOS namai Pilaitėje“.