About project

Teritorija: 45 ha, 22 sklypai.
Sklypai: nuo 0,8 iki 4 ha., su galimybe dalinti ar apjungti sklypus.
Privažiavimas: asfaltas, iki ežero 900 m tvarkingas žvyrkelis.
Paskirtis: namų valda vienbučių-dvibučių namų statybai.
Komunikacijos: elektra.

Parduodami sklypai su nuostabiais vaizdais į vieną didžiausių Trakų rajono Alsakio ežerą. Unikaliame gamtos kampelyje esantys sklypai puikiai tinka sodyboms su pirtimis bei aktyvaus sporto aikštelėms įsirengti. Atstumas iki Trakų – 9 km, iki Vilniaus – 40 km.

Planas

Benefits

Vaizdinga panorama

Žemėjantis šlaitas leis kiekvienos sodybos savininkui pro langus ar lauko terasą grožėtis nuostabiais ežero vaizdais bei natūraliu gamtos grožiu.

Privatumas

Sodybos įsikurs erdviuose nuo 0,8 iki 4 hektarų ploto sklypuose, kad privatumo ir ramybės vieni kitiems nedrumstų kaimynai. Taip pat į gyvenvietę ves atskiras kelias, kuriuo galės važiuoti tik Alsakio slėnio gyventojai ar jų leidimą gavę svečiai.

Gamtos artumas

Sodybas sups žaluma. Beveik visi sklypai suformuoti su žaliomis zonomis, kuriuose šalia jau augančių medžių galėsite sodinti vaismedžius, gėlynus ar tiesiog mėgautis žalia veja. Mėgstantys daržininkystę ras vietos ir daržovių lysvei ar šiltnamiui.

Erdvumas

Šalia sodybos galėsite įsirengti pirtį, taip pat aktyvaus sporto aikšteles: teniso kortus, tinklinio ar krepšinio aikšteles. Sklype atsiras vietos ir baseinui ar natūraliam tvenkiniui.

Ežero pakrantė

ALSAKIO SLĖNIO gyventojai, kurių sklypai nesiriboja su ežeru, turės atskirą bendrą paplūdimį, kuriame galės laiką leisti su savo bičiuliais atvykusiais į svečius.

ALSAKIO SLĖNIS