• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Naujas projektas ,,Antakalnio panorama“ – žalioji laisvalaikio erdvė rajono gyventojams

  Žaliosios zonos – miškai, parkai, vandens telkiniai – vienas pagrindinių kriterijų renkantis būstą.  Psichologų teigimu, gamta daro teigiamą įtaką mūsų savijautai, sukelia pozityvias emocijas, tad vieta, kurioje pasirenkame gyventi, turi ypač didelę reikšmę gyvenimo kokybei. Atsižvelgdami į tai, nekilnojamo turto vystytojai vis daugiau prisideda prie žaliųjų zonų kūrimo šalia savo vystomų projektų.

  Konkrečioms gyvenvietėms ir nekilnojamojo turto projektams rengiami aplinkos sutvarkymo ir naujų erdvių sukūrimo projektai, norint, kad gamta gyventojams suteiktų daugiau teigiamų emocijų, sako, ,,Eika’’ pardavimo vadovas J. Šavelskis. Vienas tokių pavyzdžių – planuojama, vieša, žalioji laisvalaikio zona priešais, dar šiais metais planuojamą pabaigti, gyvenamojo namo projektą ,,Antakalnio panorama“. Prieš tai nenaudota teritorija, esanti šalia Antakalnio gatvės pavirs į 1250 kv. m. skverelį, kuriame leisti laiką galės visi Antakalnio gyventojai ir svečiai. Sukuriamas žaliasis parkas atskirs gyvenimą visapusiškai išvystytoje itin geroje strateginėje Vilniaus vietoje arti centro nuo miesto šurmulio. Šia iniciatyva norima sukurti jaukią ir tvarkingą erdvę visiems žmonėms, norintiems išeiti iš namų, pailsėti ir pabūti lauke, pabendrauti su kaimynais.

  Suplanuota teritoriją apsodinti medžiais, dekoratyviniais augalais. Joje taip pat numatytas pėsčiųjų takų dangos sutvarkymas bei pritaikymas visuomeniniams poreikiams, mažosios architektūros integravimas, poilsio zonos įrengimas – nauji suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovai. Tvarkomoje teritorijoje bus įrengta moderni apšvietimo sistema. Tokios erdvės šalia namų suteikia galimybę žmonėms daugiau laiko praleisti ne namie, savo mėgstamą veiklą – knygų skaitymą, meditaciją, žaidimus su augintiniu ir pan. perkelti į lauką. Greta namų  sukuriama jauki žaidimų aplinka, kurioje pramogauti galės visi mažieji gyventojai.

  Pasak psichologo Olego Lapino gamta suteikia ramybę, tylą ausims, gryną orą, medžius ir galimybę pabūti vienam. Gamtoje lengviau pasislėpti negu mieste, – sako psichologas. Ieškantiems atitrūkimo nuo miesto šurmulio su galimybe greitai sugrįžti į miesto gyvenimą,  Antakalnis, kuris yra ir žaliausias Vilniaus rajonas, būtų tinkamiausias pasirinkimas. Antakalnyje daug natūralios gamtos – miškai, kalvos, upė, ne vienas parkas. Šis rajonas vertinamas žmonių norinčių artimo ryšio su gamta ir nedidelio atstumo nuo miesto centro.

  2019 m. IV ketvirtį planuojamame pabaigti projekte ,, Antakalnio panorama“ suplanuoti 58 butai su 15 skirtingų išplanavimų. A energetinės klasės pastate, butai – paaukštintomis lubomis, šildomomis grindimis, vitrininiais langais. Butuose suplanuoti ne standartiniai balkonai, o klinkeriu apdailintos įgilintos lodžijos, kur gyventojai galės mėgautis visišku privatumu. Po namu, automobiliams statyti, įrengiama požeminė aikštelė.  Projekto vardą pateisina miesto bei Šveicarijos miško panorama, atsiverianti iš viršutinių aukštų, o pirmuosiuose aukštuose sukuriamos iki 20 kv.m privačios terasos. Vasaros laikotarpiu projekte taikomos nuolaidos nuo 3000 EUR. Daugiau informacijos https://antakalniopanorama.lt/

  Besidomintiems galimybe įsigyti nekilnojamo turto šiame rajone, svarbu, žinoti, jog didelę paklausą turintis rajonas su upe, parkais ir miškais pasak „Eikos“ eksperto J.Šavelskio, yra priskiriamas prie prabangesnės klasės būsto rajonų, kur vidutinė vieno kvadratinio metro kaina yra apie 2400 eurų.