Šiandieniniame pasaulinės pandemijos kontekste erdvės gyventi tapo kaip niekad svarbios. Daugelis miestiečių vis rimčiau vertina galimybę butą mieste iškeisti į arčiau gamtos esantį erdvesnį namą su kiemu laisvalaikiui leisti. Tokią galimybę norime pasiūlyti ir savo klientams.

80, 100 arba 120 kv. m ploto dvibutis namas ir žaliuojantis kiemas

Pasirinkite jums tinkamą plotą gyventi. Žinome, kad klientai vis dažniau ieško 3, 4 ir daugiau kambarių gyvenamojo ploto sau ir savo šeimai ar tiesiog didesnių erdvių gyventi. EIKA moduliniai namai – ne tik daugiau ploto, bet ir 4-6 arų žaliuojantis kiemas.

Nuo 150 tūkst. eurų – kaina su visa apdaila

A++ energinio efektyvumo klasės namai modernios architektūros, šviesūs – dideliais langais ir pastatyti iš ilgaamžių medžiagų. Namai – su visa apdaila, todėl tam nereikės eikvoti savo laiko ir energijos. Įrengta stoginė automobiliui, terasa, tvora ir pasodinta veja. Namai tarpusavyje sujungti automobiliui skirta stogine su sandėliuku.

80 kv. m namas – 150 tūkst. eurų (be apdailos – 120 tūkst. eurų)

100 kv. m namas – 180 tūkst. eurų (be apdailos – 145 tūkst. eurų)

120 kv. m namas – 220 tūkst. eurų (be apdailos – 180 tūkst. eurų)

Moduliniai namai – patikimi ir ekologiški, greitai pastatomi

Moduliniai namai statomi gamykloje, visi procesai automatizuoti, naudojama speciali įranga ir robotai, o įprastiems apdailos darbams sukuriamos puikios darbo sąlygos. Modulinis namas išsiskiria savo energetiniu efektyvumu ir gaminamas iš ekologiškos medienos. Be to toks sprendimas leidžia naujuose namuose įsikurti ženkliai greičiau nei statantis namą individualiai ar net įsigyjant butą dar statomame name.

EIKA kokybė ir garantija

Planuojamas kvartalas – su visa išvystyta infrastruktūra: asfaltuotomis gatvėmis ir šaligatviais, įrengtu apšvietimu ir landšaftu, vaikų žaidimų aikštelėmis ir poilsio, sporto zonomis. Kvartalas – plėtojamas Vilniaus mieste, 7 ha teritorijoje, kuri nuo centro nutolusi apie 10 km. Planuojama pastatyti penkiasdešimt dvibučių modulinių namų. Projekto įgyvendinimas numatomas trimis etapais – pirmuoju etapu būtų pastatyta 20 dvibučių namų, antruoju ir trečiuoju etapais – po 15 dvibučių namų. Projekto įgyvendinimo trukmė – 1,5 metų. Visiems namo, apdailos ir aplinkos sutvarkymo darbams taikoma EIKA garantija.

Šiuo metu EIKA kartu su modulinių namų statytojais ieško galimybių pasiūlyti savo klientams patrauklų modulinių namų kvartalą. Jeigu tokia paslauga jus domina, prašome susisiekti su projekto vadove Arvyda Mašickiene el. paštu arvyda@eika.lt. Suteiksime daugiau informacijos ir informuosime apie visas susijusias naujienas.

Vizualizacija – Gap House by BDP.