• Titulinis
 • Protingi namai

  Vienu piršto spustelėjimu valdoma naujos kartos sistema, skirta centralizuotam namų įrenginių valdymui nuotoliniu būdu. Protingi namai prisitaikys prie Jūsų poreikių, darbo bei poilsio ritmo bei sukurs naują namų komforto standartą.

  Išmaniųjų įrenginių (telefono, planšetės) ar įprasto kompiuterio pagalba be didelių pastangų efektyviai valdysite apšvietimą, elektros prietaisus, šildymą, signalizaciją ir kt. įrenginius, sutaupysite elektros bei šildymo kaštus.

  Privalumai

  Valdymo paprastumas

  Visus namų procesus nuo apšvietimo iki apsaugos sistemų galėsite valdyti vienu piršto spustelėjimu bet kokio gamintojo išmaniajame įrenginyje ar kompiuteryje su veikiančiu internetu, būdami bet kurioje pasaulio vietoje.

  Išteklių taupymas

  Naudojantis protingų namų sistema, būsto eksploatacines išlaidas galima sumažinti vidutiniškai nuo 10 iki 30 proc. Pavyzdžiui, naujos statybos trijų kambarių, 65 kv. metrų ploto buto gyventojas, už elektrą per mėnesį mokantis 0,6 Eur/kv. m o už šildymą – 0,4 Eur/kv. m, vidutiniškai kasmet gali sutaupyti nuo 67 iki 202 Eur.

  Individualūs poreikiai

  Protingų namų sistema prisitaiko prie namų gyventojų poreikių. Nakties metu ar palikus namus programa perjungia sistemą pagal numatyto scenarijaus parametrus, tokiu būdu taupo ir efektyviai naudoja energijos išteklius. Valdydami šildymo sistemą kiekviename kambaryje atskirai galėsite pasirinkti Jums malonią temperatūrą.

  Pridetinė buto vertė

  Protingo namo sistemos kaina sudaro nedidelę būsto kainos dalį, tačiau sukuria didelę vertę taupydama energijos sąnaudas, kurdama komfortą ir saugumą.

  Saugumas

  Patikima protingų namų sistema įspės Jus suveikus signalizacijai ir apsaugos Jūsų namus nuo įsilaužimų. Išvykstant iš namų išjungiama visa nenaudojama įranga, taigi palikdami namus galėsite būti tikri, kad jie saugūs, sumažinsite gaisro ir kitų kritinių situacijų pavojų. Yra galimybė papildomai įsidiegti sistemą, kuri Jums nesant namuose automatiškai išjungtų vandenį, vos užfiksavusi vandens nuotekį.

  Apskaita

  Išmanioji skaitiklių rodmenų nuskaitymo sistema leis itin patogiai nuotoliniu būdu stebėti, valdyti ir administruoti/deklaruoti sąnaudas. Jums nereikės įdėti papildomų pastangų ir kas mėnesį nurašinėti skaitiklių parodymų, protingų namų sistema tai padarys už jus.

  Funkcijos

  Apšvietimas

  Išmanaus įrenginio ar kompiuterio pagalba galėsite reguliuoti apšvietimą ne tik skirtinguose kambariuose, bet ir atskirose jų zonose. Galėsite įjungti šviesą prie valgomojo stalo ruošdamiesi vakarieniauti, o norėdami paskaityti knygą prieš miegą įjungti stalinę lempą savo miegamąjame tiesiog išmaniuoju telefonu. Be to, apšvietimą galėsite įjungti ar išjungti kaip prevencinę priemonę nuo įsilaužimų būdami toli nuo namų, bei pasitikrinti, ar namiškiai išeidami nepaliko namuose įjungtos šviesos. Žinosite, ar miega Jūsų vaikai, nuotoliniu būdu patikrindami, kuriuose kambariuose dega šviesa.

  Elektroniniai įrenginiai

  Jūsų buitį palengvins nuotolinis elektros įrenginių valdymas – neatsitraukdami nuo įdomaus filmo galėsite užsikaisti arbatos, įjungti arba išjungti lygintuvą, o vakarienę pasišildysite būdami dar pakeliui į namus. Be to, kursite individualias programas, kurios išvykus iš namų automatiškai išjungs šiuos įrenginius. Taigi galėsite nesijaudinti dėl paliktos įjungtos orkaitės ar lygintuvo, nes juos išjungsite nuotoliniu būdu arba automatiškai uždarius buto duris. Visuomet žinosite, ką veikia Jūsų vaikai – galbūt jie žiūri televizorių arba žaidžia kompiuteriu. Norėdami apriboti šių pramogų laiką rūpindamiesi savo vaikų sveikata, nuotoliniu būdu galėsite juos išjungti.

  Šildymas

  Šildymas valdomas kiekviename kambaryje pagal individualius poreikius ir automatiškai nustatytus scenarijus. Vienu piršto paspaudimu galite reguliuoti šildymą savo namuose būdami bet kurioje pasaulio vietoje. Reguliuodami šildymą pagal savo poreikius, ne tik sutaupysite, bet ir grįšite į šiltus namus.

  Signalizacija

  Signalizacija namuose bus įjungiama ir išjungiama automatiškai Jums paliekant namus. Savo išmaniajame įrenginyje galėsite visuomet stebėti ir būsite įspėti apie suveikusią signalizaciją.

  Nepraleiskite rinkos naujienų!