• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • Su EIKA akcininkais susijusi įmonė baigė pastato Blindžių g. 24 A įsigijimo sandorį

    UAB „Didlaukio namai“ su EIKA akcininkais susijusi įmonė šią savaitę baigia antros dalies pastato esančio Blindžių g. 24A Žvėryne įsigijimo sandorį. Ši dalis įsigyta vasario mėnesį laimėjus „Turto banko“ skelbtą aukcioną. Už 2,6 tūkst, kv. m ploto administracinio pastato dalį sumokėta 2,86 mln. EUR.

    Laimėjus šį aukcioną „Didlaukio namai“ tapo vienintele viso pastato savininke, nes pirmąją pastato dalį 1,9 tūkst. kv. m dar 2019 m. lapkričio mėn. įsigijo iš AB „Swedbank“.

    Pasak EIKA generalinio direktoriaus Domo Dargio, Žvėryne esame išvystę ne vieną pasiteisinusį projektą, šiuo metu paskutiniame išplėtotame šiame rajone projekte „Vytauto 35“ belikę keturios prestižinės erdvės verslui ar gyvenimui, todėl vertindami savo įvairiapusį tiek komercinio, tiek gyvenamosios pasiūlos portfelį, siekėme objektu Žvėryne papildyti savo pasiūlos portfelį. „Įsigytas turtas investicijų prasme yra saugioje vietoje, galimi įvairūs jo plėtojimo scenarijai nuo nuomos privačiai mokyklai ar gydymo įstaigai iki rekonstrukcijos į administracinį pastatą su gyvenamosiomis patalpomis. Dabar būtent ir vertiname šiuos scenarijus,“ – teigia D. Dargis.