• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Verslo centras „Flow“ atvėrė vieną aukščiausių terasų Vilniaus mieste

  Konstitucijos prospekte įsikūrusiame „EIKA“ grupės vystytame verslo centre „Flow“ praūžė vienos didžiausios ir aukščiausiai esančios terasos ant stogo atidarymo vakarėlis. 16 aukšte esančios terasos šventėje dalyvavo verslo centro nuomininkai bei kviestiniai svečiai.

  Verslo centro plėtotojos „EIKA Development“ generalinis direktorius Martynas Žibūda sveikinimo kalboje teigė, kad „Flow“ yra orientuotas į darbuotojų gerovę, savijautą, sveikatinimąsi.

  „Džiugu, kad turime tokią galimybę pasimėgauti išskirtiniais vaizdais į Nerį, Vilniaus senamiestį ir aplinkinius rajonus. Kviečiu jus visus atsikvėpti nuo darbų šioje terasoje, tvirtinti santykį su kolegomis, burti bendruomenę. „Flow“ buvo kuriamas su  mintimi, jog šiais laikais labai svarbu gyvenime palaikyti balansą, tad skatinu jus to neužmiršti ir pasinaudoti visais verslo centro teikiamais privalumais“,- dalinosi M. Žibūda.

  Terasoje svečius magijos pasirodymais džiugino iliuzionistas Rokas Bernatonis, kuris pademonstravo aukščiausiai išmestos kortos rekordą – nors lauke buvo vėjuota, iliuzionistui nuo 16 aukšto stogo pavyko išmesti kortą iki 20 aukšto. Nuomininkai galėjo pasisupti ir įsiamžinti specialiai „Flow“ terasos atidarymui kurtose sūpynėse, už kurių atsivėrė įkvepianti Vilniaus miesto panorama. Svečius džiugino skanūs užkandžiai ir gaivinantys gėrimai bei šauni bendruomenė.

  Terasa bus nuomuojama renginiams, tad visi norintys paminėti ypatingą progą ar atšvęsti svarbią šventę, galės tą padaryti naujoje sostinės vietoje su įspūdinga Vilniaus panorama, „Flow“ terasoje ant stogo.

  „Flow“ verslo erdvė sudaryta iš dviejų – 15 ir 20 aukštų – sujungtų pastato dalių, apima 15 tūkst. kv. m ploto. Darbuotojų patogumui verslo centre įrengta 3 aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, balansą tarp darbo ir poilsio padeda pasiekti 2-ame pastato aukšte įrengtas druskų kambarys su muzikos ir šviesos terapija, kūno atpalaidavimui ir jėgų atgavimui – masažo kabinetas, o užsiimti joga ar pravėdinti mintis kviečia 16 aukšte esanti terasa. Verslo centras atitinka tarptautinį tvarių pastatų standartą „BREEAM“, o siekiant minimalizuoti taršą pasirinktos vietos gamintojų statybinės medžiagos, dalis jų – pagamintos iš antrinių žaliavų. „Flow“ įdiegtos pažangios inžinerinės sistemos, atitinkančios WELL standartą, užtikrina komfortą ir sveiką būvį bei energetinių resursų mažinimą.

  Verslo erdvę „Flow“ suprojektavo „Architektūros kūrybinė grupė“ su vedančiuoju architektu Remigijumi Bimba, projekto bendrų erdvių interjero sprendimais rūpinosi „NOMO“ studijos architektės – interjero dizainerės. Į šią verslo erdvę buvo investuota daugiau nei 42,5 mln. Eur.