• Titulinis
 • Žaliuojantis kiemas

  Mums svarbu, kokioje aplinkoje Jūs gyvenate, todėl kurdami namus rūpinamės ir žaliuojančiu Jūsų namo kiemu. EIKA specialistai, bendradarbiaudami su kraštovaizdžio architektais, investuoja ne tik į statinį – įsigydami būstą bet kuriame iš EIKA plėtojamų projektų, Jūs įgyjate ir jaukią, žaliuojančią, saugią bei profesionalų sukurtą aplinką Jums ir Jūsų šeimai.

  Žaliuojantis kiemas

  Unikalūs profesionalų sprendimai

  Žvelgdami pro savo buto langą visus metus matysite ryškiaspalvius augalus bei grožėsitės originaliu kiemo elementų išdėstymu. Padėsime Jums išvengti rutinos – pasivaikščiojimo takai kiemuose išdėstomi taip, kad kaskart grįždami į namus arba palikdami juos galėtumėte pasirinkti vis kitą trajektoriją ir praeiti kitą įdomų kiemo objektą. Kiekviename projekte taikomi sprendimai yra unikalūs – vertikalios augalų tvorelės minimalistiniame kieme suteikia gyventojams privatumo, nedidelė medžių alėja miesto sūkuryje kviečia pasivaikščioti su kavos puodeliu rankoje, o kieme vingiuojanti iš akmenukų suformuota vaga su iškylų zona leis pasijusti taip, lyg ilsėtumėtės gamtoje.

   

  Sporto klubas Jūsų namo kieme

  Taupykite savo laiką ir pinigus – sportuokite tiesiog savo namo kieme. Čia numatomos ne tik žaliosios, poilsio, bet ir sporto zonos. Gyventojams dovanojame ir namo kieme įrengiame lauko treniruoklius, krepšinio, tinklinio ar stalo teniso aikšteles, kuriose šiltuoju metų laiku kartu su šeimos nariais ar kaimynais galite aktyviai praleisti laiką kartu. Po intensyvios darbo dienos norėdami pasportuoti, Jums nereikės vykti automobiliu į sporto klubą – jis lauks Jūsų čia pat, gryname ore, Jūsų žaliuojančiame namo kieme.

   

  Saugi ir kūrybiška erdvė vaikams

  Įrengdama daugiabučio kiemą EIKA nepamiršta ir mažųjų namo gyventojų – spalvinga ir kūrybiškumą skatinanti vaikų žaidimo aikštelė puošia kiekvieno namo kiemą. Jūsų vaikai kartu su kiemo draugais galės saugiai žaisti specialiai vaikams pritaikytoje erdvėje – čia įrengiame įvairias karstykles vaikams, smėlio dėžę, sūpynes, o vyresnieji gali žaisti lauko šachmatais, domino arba stalo tenisą.

   

  Erdvė stipriai bendruomenei

  Išskirtinis dėmesys skiriamas gyventojų susibūrimo vietų ir bendrų erdvių įrengimui, kuriose kaimynai galėtų susipažinti, bendrauti ir kartu leisti laiką. Naujos statybos daugiabučių kiemuose stengiamės išskirti pagrindines zonas skirtingų pomėgių ir poreikių gyventojams, jų pramogoms ir naujų bendruomenės tradicijų kūrimui. Sudarome sąlygas užmegzti pažintį – juk Jums svarbu, kas gyvena Jūsų name. Ruošdamiesi žiemos šventėms kaimynai gali kartu puošti kiemo eglę, dalyvauti organizuojamuose renginiuose ir drauge kurti ir puoselėti bendruomenės tradicijas.

  Žaliuojantis kiemas

  Nepraleiskite rinkos naujienų!