• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika Asset Management“ pradeda plėtoti pirmąjį NT projektą

  EIKA įmonių grupei priklausančios investicijų valdymo įmonės „Eika Asset Management“ (EAM) fondas „EIKA Residential Fund“ kartu su partneriais pradeda plėtoti projektą Antakalnyje, Vilniuje. Tai pirmasis projektas, kurį plėtos „Eika Asset Management“ valdomas fondas.

  Smėlio gatvėje pradedamas plėtoti projektas „Antakalnio panorama“ apima 58 butų 7 aukštų namą su 52 vietų požemine stovėjimo aikštele. Statybų ir butų pardavimo pradžia planuojama baigiantis šiai vasarai, o pirkėjai pirmuosiuose būstuose galės įsikurti jau 2019 m. pabaigoje.

  EAM veikloje numatyta steigti fondus, kurie suteikia galimybę investuotojams prisidėti prie darnios Vilniaus ir kitų miestų plėtros, kuriant tvarius ir ilgalaikę vertę turinčius gyvenamuosius ir komercinius nekilnojamo turto projektus. Šis projektas ne tik organiškai įsikomponuos į senojo Antakalnio urbanistinį peizažą, pagyvins jį, bet ir savo išskirtinumu, dėl prestižinės vietos mieste, užtikrins patrauklią grąžą investuotojams,“ – teigia „EIKA Residential Fund“ fondo valdytojas Andrius Uždavinys.

  Plėtojant projektą kartu bus pagerinta miesto infrastruktūra: Antakalnio gatvėje bus įrengta papildoma vienos krypties eismo juosta su trumpalaikio automobilių sustojimo vietomis, kuriose tėveliai rytais galės saugiai išleisti savo vaikus atvežę juos į mokyklą; kaimyninių namų gyventojų patogumui bus įrengtos papildomos bendro naudojimo automobilių stovėjimo vietos Smėlio gatvėje, o projekto išskirtinumu taps sutvarkyta rekreacinė erdvė tarp naujojo pastato ir Antakalnio gatvės.

  Bendra investicija į projektą siekia 6,5 mln. EUR, projektas plėtojamas kartu su partneriais UAB „Julivera“. Investuotojai sutarė statybų valdymą ir butų pardavimus patikėti UAB „Eika“.

  EAM įsteigto uždaro tipo informuotiesiems investuotojams skirto nekilojamojo turto investicinio fondo „EIKA Residential Fund“ taisykles Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino 2017 m. kovo mėnesį. 

  Apie projektą „Antakalnio panorama“ – čia.

  Apie EAM – čia.