• Titulinis
 • Karjera

  Šiuo metu ieškome:

  Įmonė Pareigos Darbo pasiūlymas
  Investicinių projektų vadovas (-ė)
  Senior Coliving Receptionist
  Praktika investicinių projektų srityje (neapmokama)
  Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas (-ė)

  Patvirtinu, kad:

  Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą, sutinku UAB „Eika“ (kodas 121191079) pateikti gyvenimo aprašyme nurodytus asmens duomenis bei, kad šiuos asmens duomenis UAB „Eika“ tvarkytų pasiūlymo darbo ieškantiems asmenims dalyvauti konkurse kvalifikaciją atitinkančiai ir pageidaujamai laisvai darbo vietai užimti tikslu. Patvirtinu, kad visa gyvenimo aprašyme nurodyta informacija yra teisinga. Suprantu, kad pateikęs (-usi) klaidingą informaciją, galiu būti išbrauktas (-a) iš kandidatų darbo vietai užimti sąrašų.

  Sutinku, kad UAB „Eika“ susisiektų su mano gyvenimo aprašyme nurodytomis mokymo įstaigomis, darbdaviais bei kitais gyvenimo aprašyme nurodytais asmenimis, gautų informaciją apie mane ir mano mokymosi/darbo rezultatus, šią informaciją tvarkytų aukščiau nurodytu tikslu.

  Patvirtinu, kad esu informuotas (-a) apie savo teisę susipažinti su UAB „Eika“ tvarkomais mano asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi; reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų; nesutikti, kad būtų tvarkomi mano asmens duomenys.

  Nepraleiskite rinkos naujienų!