Smart Lab Icons

EIKA Smart Lab – erdvė eksperimentams, kur projektams bandome pritaikyti naujausias technologijas ir tendencijas, o rinkai pristatyti naujienas.  Pirmasis EIKA Smart Lab projektas – 2021m. įrengtas  išmanus butas, kuriame pritaikėme naujausias partnerių technologijas Lietuvoje. Jos buvo parinktos ir pritaikytos taip, kad padėtų ir palengvintų kasdieninę buitį bei rutininius veiksmus visose namų erdvėse.

Naujausias EIKA Smart Lab projektas – tvarus butas. Erdvė, kuri skatina keisti asmenines nuostatas ir propaguoti tvarų gyvenimo būdą. Tvarus būstas – nepavaldus laikui, nes jo pagrindinės savybės turi užtikrinti gerą žmogaus savijautą ir palikti kiek įmanoma mažesnę žymę aplinkai. Svarbiausios šio buto savybės:

  • Tvarios ir ilgaamžiškos medžiagos, kurias naudojame statydami ir įrengdami būstą;
  • Būste naudojami išmanūs sprendimai, kurie padeda optimizuoti ir valdyti energijos suvartojimą;
  • Lokalių kūrėjų pasirinkimas, socialiai palaikomas vietos verslas, vartojimo ir taršos mažinimas;

 

 

 

Technologijos

NUNOKO (šviestuvas iš grybienos)

Iš grybienos biokompozito pagamintas šviestuvas yra 100 proc. tvarus ir ekologiškas bei pasižymi stilingu ir minimalistiniu dizainu.

Mr. Clay (molio tinkas)

Bute sienos dengtos natūraliu molio tinku. Ši medžiaga yra 100 proc. natūralios sudėties, todėl yra visiškai saugi sveikatai bei palaiko gerą namų mikroklimatą.

JUNG KNX sistema

JUNG KNX standarto išmanaus namo technologijos sujungia visą namų elektroniką ir daugybę jų funkcijų į vieningą tinklą. Toks sinergiškas inžinerinių sistemų valdymas suteikia daugiau komforto, saugumo ir užtikrina ekonomišką energijos išteklių vartojimą.

Tvarūs JUNG gaminiai

JUNG elektros jungikliai, kištukiniai lizdai, valdikliai bei kiti gaminiai, integruoti tvariame bute – ilgaamžiai bei funkcionalūs. Taip pat pagaminti iš tvarių medžiagų – perdirbtų, netaršių – ir atitinka visus „Cradle to Cradle®“ sertifikato reikalavimus.

DEXTERA (Išmani medinių žaliuzių sistema)

Natūralios medienos žaliuzės su integruota elektrine valdymo sistema SOMFY, suteiks galimybę reguliuoti šviesos patekimą į patalpas tik vienu mygtuko paspaudimu.

IGNORANCE IS BLISS (plytelės vonioje)

"Ignorance is Bliss" keraminės plytelės yra glazūruotos panaudojant pigmentus, gautus tik iš pramoninių metalų atliekų ir antrarūšių žaliavų. Kiekviena plytelė yra rankų darbo, kurta su atsakomybe, galvojant apie žmogaus sveikatą ir aplinką.

GROHE BLUE HOME U-SPOUT

Maišytuvas su filtruoto ir atvėsinto geriamo vandens funkcija. geriamas vanduo gali būti ir gazuotas bei silpnai gazuotas –atsisakoma vienkartinių plastikinių butelių.

GROHE Sensia Arena (išmanusis WC)

Japoniško stiliaus WC su bidė funkcija, kuri prisideda prie mažesnio tualetinio popieriaus suvartojimo.

GROHE SmartControl Euphoria system 310 dou

Inovatyvi SmartControl valdymo sistema ir vandenį taupanti ecojoy technologija.

Partneriai

Galerija

Tvarus butas

Projektas: Mindaugo Baltas lapas

Išmanus butas

Projektas: Mindaugo Baltas lapas

Nepraleiskite rinkos naujienų!