Smart Lab Icons

EIKA Smart Lab – čia kuriame, eksperimentuojame ir bandome pritaikyti naujausias technologijas, susijusias su namais ir statybomis.  Pristatome jums pirmąjį projektą –  išmanų butą, kuriame rasite naujausias, dar nematytas, mūsų partnerių technologijas Lietuvoje. Visos  technologijos bute parinktos ir pritaikytos taip, kad padėtų ir palengvintų kasdieninę buitį bei rutininius veiksmus. Patogus visų, bute esančių, technologijų valdymas balsu ar jūsų išmaniuoju įrenginiu net ir nesant namuose suteiks nepertraukiamos kontrolės, saugumo bei visiško komforto jausmą.  Pajuskite, ateitis jau čia.

 

Technologijos

ISKU baldai

Išsiskirtiniai ne tik funkcionalumu ir dizainu, bet ir išliekamąja verte. Bute naudojami minkštieji baldai, komodos, staliukai, lova, valgomojo komplektas ir kiti baldai.

BTN ComboHob MultiBridge kaitlentė

Meistriškai suprojektuota galingos indukcinės kaitlentės ir garų rinktuvo kombinacija. Projektuojant virtuvę nebereikės spręsti galvosūkio, kur montuoti garų rinktuvą. Naudodami patogią hibridinę kaitlentę, patirkite projektavimo laisvę.

Išmani užuolaidų sistema

Valdykite užuolaidų atsidaryma ar užsidaryma nepakilus iš lovos balsu arba mobiliuoju telefonu.

GROHE Red (virtuvės maišytuvas)

Mygtuko paspaudimu tiekiantis 100°C verdantį vandenį maišytuvas, užtikrina, kad niekada nebereikės eikvoti laiko laukiant kol vanduo užvirs. Kava ar arbata paruošiama akimirksniu, o maisto gamyba nepalyginamai greitesnė.

NOLTE Lietuva (virtuvės baldai)

Projekte naudojami inovatyvūs sprendimai, kurie sprendžia ergonomikos klausimus naudotojo kasdienybėje: atliekų rušiavimo stalčius atidaromas sensoriumi, o kampinio mechanizmo lentynos pakeliamos vieno mygtuko paspaudimu.

BTN Orkaitė „9000 CookView

Orkaitėje įdiegtas „Wi-Fi“ ryšys ir įmontuota vidinė vaizdo kamera. Savo išmaniajame telefone galite stebėti, kaip ruošiamas kiekvienas patiekalas, ir reguliuoti temperatūrą bei gaminimo trukmę. Tai galite daryti iš bet kurios vietos.

EKOLIUMENAS (išmanus apšvietimas)

Visame bute apšvietimas valdomas balsu arba išmaniuoju telefonu. Taip pat galėsite susikurti norimas apšvietimo temas, pasirinkdami apšvietimo spalvas ir intensyvumą.

STENTRON Išmanioji spyna

Išmanioji spyna “Danalock V3” yra populiariausias durų užraktas “Smart Lock” Europoje. Ši spyna veikia Bluetooth ryšiu, todėl ją galėsite lengvai valdyti savo išmaniuoju telefonu.

GROHE Sensia Arena (išmanusis WC)

Japoniško stiliaus WC su bidė funkcija, valdomas nuotolinio pultelio ar išmaniojo telefono pagalba, turi automatines funkcijas - atsidarymas ar užsidarymas, savaime nusivalančios dvi reguliuojamos purškimo galvutės, su keliomis skirtingomis srovėmis, bei šilto oro

Transformeris (transformuojama lova)

Bute pateiktas transformuojamos lovos modelis, iš pirmo žvilgsnio labiau primena spintą, tačiau patraukus už rankenos ,,spinta" transformuojasi į kompaktišką lovą. Tokia lova leidžia turėti kelių paskirčių kambarį.

GROHE SmartControl potinkinis maišytuvas

Inovatyvi SmartControl technologija leidžia mygtuko paspaudimu pasirinkti norimą srovės šaltinį, o pasukant - reguliuoti atskirų šaltinių srovių intensyvumą. Du vožtuvai leidžia vienu metu persijungti tarp - arba apjungti - lietaus galvą ir rankinį dušą, arba duš

PARKIS (dviračių laikymo sistema)

Paprastas ir išmanus vietos taupymo sprendimas dviračiams. Jis yra visiškai mechaninis ir stebuklingai pakelia dviratį be jokių jūsų fizinių pastangų. Tai idealus dviračių stovas, taupantis vietą namuose, ofise, garaže, balkone ar pastogėje.

Galerija

Išmanus butas

Projektas: Mindaugo Baltas lapas

Nepraleiskite rinkos naujienų!