• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Anksčiau iš darbo – tik su sąlyga, kad važiuos namo
  Galite baigti darbus keliomis valandomis anksčiau, tačiau su viena sąlyga – iškart važiuosite ne kur kitur, o namo.Su tokiu pasiūlymu lapkričio 20-ąją į savo darbuotojus ketina kreiptis nekilnojamojo turto plėtros įmonės Eika“ vadovai. Būtent šią dieną visoje Lietuvoje siūloma paskelbti Namų diena ir visus darbuotojus namo pakviesti anksčiau – 15 val.
   
  „Lapkritis yra vienas tamsiausių mėnesių. Į darbą dauguma ateina vos patekėjus saulei, o išeina – jai jau nusileidus. Visą šviesų paros metą praleidžiame darbe. Galų gale grįžę namo nemaža dalis lietuvių spėja tik pavalgyti ir pernakvoti. Vadinasi, nelieka laiko nei sau, nei šeimai, o namai tampa savotišku viešbučiu. Tačiau namai yra gerokai daugiau nei stogas virš galvos“, – sako Martynas Žibūda, įmonės „Eika“ plėtros direktorius.
   
  Tai, kad lietuviai vis mažiau laiko praleidžia namuose, patvirtino rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos„Spinter tyrimai“rugsėjį atliktas tyrimas. Jis parodė, jog beveik ketvirtadalis lietuvių mano, kad žmonės namuose dabar praleidžia mažiau laiko nei prieš 10 ar 15 metų. Daugiau nei pusė lietuvių namuose norėtų praleisti daugiau laiko, tačiau tiesiog negali.
   
  Prisiminti ir pasidžiaugti namais – viena brangiausių vietų kiekvieno žmogaus gyvenime – M. Žibūda kviečia ne tik namuose vis mažiau laiko praleidžiančius žmones, bet ir Lietuvos Respublikos Seimą.
   
  „Atsiverskite kalendorius – rasite mokslui ir žinioms, kultūrai, jaunimui ar saugiam eismui skirtas dienas. Kiekvienais metais gegužę sveikiname mamas, birželį – tėčius, spalio mėnesį prisimename mokytojus. Tačiau brangiausia vieta – namai – savo dienos kalendoriuose neturi. Toks faktas atrodo kiek neteisingas – norime pakeisti šią situaciją. Inicijuosime, kad kalendoriuje atsirastų ir Namų diena, – sako „Eika“ atstovas.
   
  Kalendoriuose galima aptikti nemažai įdomių ir šypseną keliančių tarptautinių dienų – Tarptautinė žavėjimosi augalais diena, Tarptautinė tualetų diena, Pasaulinė pingvinų diena ir net diena, skirta pyragams.
   
  „Kiekvienas darbdavys, kuris rūpinasi savo darbuotojais, žino, jog laikas, praleistas namuose, – kiekvienam žmogui gyvybiškai svarbus. Namai yra pats geriausias energijos šaltinis. Todėl vieną dieną anksčiau darbus baigę darbuotojai tikrai nepakenks įmonės produktyvumui ir rezultatams. Netgi priešingai“, – įsitikinęs M. Žibūda.
   
  Darbuotojai, kurie į svarbiausią dienos susitikimą – susitikimą su šeima – negalės lapkričio 20 d. ištrūkti keliomis valandomis anksčiau popiet, kviečiami laisvą laiką namiškiams skirti vakare. Nekilnojamojo turto plėtros ekspertas ragina jau dabar dėlioti ramaus vakaro namuose scenarijų – kartu gaminti vakarienę, kepti ilgai žadėtą pyragą, žaisti stalo žaidimus ar drauge sklaidyti senus šeimos albumus.
   
  Prie lapkričio 20 d. vyksiančios Namų dienos, kurios metu darbuotojai namo grįš anksčiau, ketina prisijungti įvairios Lietuvos įmonės.
   
   
  Apie įmonių grupę  „Eika“
   
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį.
   
   
  Daugiau informacijos:
   
  Raimonda Janušonytė
  Rinkodaros vadybininkė
  Tel. +370 616 58076
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. raimonda@eika.lt
  www.eika.lt