• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Apdovanoti „Eika“ krepšinio turnyro nugalėtojai
  Įmonė „Eika“ šeštadienį, spalio 4 d. minėjo pasaulinę Būsto dieną ir Pilaitėje organizavo kaimynų krepšinio turnyrą, į kurį pakvietė „Eika namuose Pilaitėje“ įsikūrusius gyventojus.
   
  „Eika“ įrengtoje krepšinio aikštelėje, prie Priegliaus g. 8 namo, susirinko gausus krepšinio entuziastų būrys. Žaidėjai  buvo suskirstyti į tris grupes – vaikų ir dvi suaugusiųjų grupes. Vaikų grupė žaidė finalų sistema – komandos susitiko pusfinaliuose. Trečiąją vietą užėmė „Nauja komanda“, antrąją – „Dream Team“ komanda. Pirmąją vietą grupėje iškovojo „Žvėrys“ (žaidė Artūras, Martynas ir Gediminas).
   
  Abi suaugusiųjų grupės pirmiausia kovojo savo grupėse, o į pusfinalius pateko po dvi geriausiai sužaidusias komandas. Suaugusiųjų finale trečiąją vietą užėmė „Mes“ komanda, antrąją vietą – „Zingen, Zangen, Gezungen“ komanda, o pirmoji vieta atiteko komandai „Čiančia“ (žaidė Renatas, Karolis, Gytis ir Mindaugas).
   
  „Džiaugiamės, kad pirmą kartą organizuojamas „EIKA krepšinio turnyras“ sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo ir pritraukė gausų būrį Pilaitės krepšininkų. Šeštadienį krepšinio aikštelėje tvyrojo kovinga, tačiau labai draugiška ir pozityvi atmosfera. Prie puikaus renginio prisidėjo ne tik aktyvūs sirgaliai, bet ir šilta rudeninė saulė “, – teigia „Eika“ rinkodaros vadybininkė Raimonda Janušonytė.
   
  Praėjusiais metais įmonė EIKA Pilaitėje organizavo kaimynų stalo teniso turnyrą, kuris vyko vidiniame namų kieme. Ir ateityje įmonė EIKA planuoja pakviesti gyventojus į bendruomeniškus renginius, suburiančius visus kaimynus.
   
  Nuotr. Iš įmonės archyvo
   
  Daugiau informacijos:
  Raimonda Janušonytė
  Rinkodaros vadybininkė
  Tel. +370 616 58076
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. raimonda@eika.lt