• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Atvirų durų diena visuose EIKA projektuose

  Kviečiame į paskutinę šiais metais atvirų durų dieną visuose EIKA projektuose. Ji vyks gruodžio 2 dieną, šeštadienį, nuo 10 iki 16 val.* Pasinaudokite unikalia galimybe per vieną šeštadienį aplankyti net kelis EIKA projektus ir išsirinkti būstą pagal savo poreikius.

  EIKA siūlo platų būsto pasirinkimą: nuo ekonominės iki prestižinės klasės butų su daline apdaila arba jau įrengtus butus. Turėsite galimybę aplankyti šiuos projektus:

  „EIKA namai Pilaitėje“ – kokybiškų naujų namų gyvenvietė su puikiai išplėtota infrastruktūra ramioje Vilniaus vietoje. Vienas namas šiame projekte bus parduodamas tik su visa apdaila. Kol namas statomas, tinkamiausią apdailos derinį klientui išsirinkti padės virtualios realybės įranga, kuri leis pamatyti, kaip atrodys butas su konkrečiais, realybėje naudojamais, virtuvės  baldais ar pasirinktomis plytelėmis.

  „135“ –  projektas, sukurtas žmonėms, kuriuos įkvepia veržlus miesto gyvenimas. Gyvenkite veržliai – darbo vietą pasiekite, negaišdami laiko spūstyse, o į mėgstamas laisvalaikio praleidimo ir apsipirkimo vietas keliaukite tiesiog pėsčiomis ar dviračiu.

  „Bajorų alėjos“ – unikali mažaaukščių namų gyvenvietė Bajoruose, sukurta taip, kad joje norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe.

  „Namų pynės“ – nauja gyvenvietė sostinėje, Tuskulėnų gatvėje, supinta iš septynių daugiabučių, ypatingoje, duona kvepiančioje Vilniaus vietoje. Patogaus išplanavimo butai jaukiuose ekonomiškuose namuose.

  „Domino namai“ –  tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Projekte likę trys butai, du iš jų su pilna apdaila. Visi butai parduodami kartu su parkavimo vieta automobiliui.

  „Tilto-12“ – unikalios architektūros apartamentai istoriniame  Vilniaus Senamiestyje. Apartamentai su subtiliais senoviniais elementais – stoglangiais, plačiomis palangėmis ir nišomis. Projekte likę trys butai.

  Nusprendusiems įsigyti būstą dar šiais metais, bus taikomi Kalėdiniai pasiūlymai. Pageidautina išankstinė registracija. Tai galite padaryti užpildę trumpą anketą.

  * Projektuose “Tilto 12” ir “Domino namai” nuolat budinčio atstovo nebus, jis atvyks tik susitartu laiku. Su užsiregistravusiais į šiuos projektus susisieksime.