• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Atvirų durų diena – PILAITĖJE
  „Eika“ kviečia gruodžio 1 d., šeštadienį, ieškančius naujo ir šilto būsto atvykti į atvirų durų dieną Pilaitėje. Atvirų durų dieną lankytojai bus laukiami bet kuriuo jiems patogiu metu nuo 10 iki 16 val., išankstinės rezervacijos nereikia.  
   
  Apsilankiusieji atvirų durų dienoje galės pasinaudoti išpardavimo akcija jau pastatytame devynių aukštų name, M.Mažvydo g. 12, kuriame taikomos ypatingos nuolaidos visiems butams. Taip pat lankytojų laukia ekspoziciniai butai bei didelis butų pasirinkimas šiuo metu statomame devynių aukštų name ir ypatingi atvirų durų dienų pasiūlymai.
  Atvirų durų dienos metu apsilankiusiųjų lauks „Eika“ pardavimo bei SEB banko atstovai. Kiekvienas atvykęs galės ne tik apžiūrėti juos dominančius butus, bet ir pabendrauti su banko atstovais dėl būsto kreditavimo sąlygų, užduoti aktualius klausimus projekto vadovui, sužinoti projekto techninius parametrus. Taip pat lankytojai galės sužinoti ir apie išskirtines šių namų šilumines savybes, kadangi šiuose namuose kvadratinio metro šildymas vidutiniškai kainuoja vos 1-2,5 litus.
  Tik gruodžio 1 d. YPATINGI naujų butų PASIŪLYMAI apsilankiusiems! 
  Kviečiame Jus atvykti ir išsirinkti naujus ir šiltus namus!
   
  Laukiame Jūsų Pilaitėje – naujame pardavimų biure Priegliaus g. 8, Vilnius!
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  Daugiau informacijos apie parduodamus butus PILAITĖJE rasite čia >>>