• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Atvirų durų diena PILAITĖJE
  Spalio 4 d., šeštadienį, Pasaulinės būsto dienos proga „Eika“ kviečia į atvirų durų dieną Pilaitėje. Visi, ieškantys būsto, yra kviečiami atvykti jiems patogiu metu nuo 10 iki 16 val. Išankstinė registracija nebūtina.
  Atvirų durų dienos lankytojai galės išsirinkti 1, 2 ir 3 kambarių butus jau pastatytuose ir dar statomuose namuose. Tik atvirų durų dieną apsilankiusiųjų laukia ypatingi pasiūlymai. Atvirų durų lankytojai galės pabendrauti su „Eika“ pardavimo atstovais dėl būsto įsigijimo, daugiau sužinoti apie projektą, jo techninius parametrus bei pasikonsultuoti su SEB banko atstovais dėl būsto kreditavimo sąlygų ar užduoti kitus aktualius klausimus.
  Taip pat šeštadienį, nuo 11 iki 15 val. atvirų durų dienos metu vyks krepšinio 3 prieš 3 turnyras „Gatvės lyga“.Turnyre varžysis „Eika“ namų Pilaitėje gyventojai. Krepšinio aikštelėje, esančioje šalia pardavimų biuro, Priegliaus g. 8, teisėjaus patyręs „Sostinės krepšinio mokyklos“ treneris, vyks įtemtos krepšinio kovos, skambės smagi muzika, dalyvių lauks įvairios staigmenos, o nugalėtojų – medaliai ir dovanos. Atvirų durų dienos lankytojai taip pat maloniai kviečiami sudalyvauti.
  Daugiau informacijos apie turnyrą rasite čia >>>.
  Tik spalio 4 d. YPATINGI PASIŪLYMAI butams!
  Kviečiame Jus atvykti ir išsirinkti naujus ir šiltus namus!
  Laukiame Jūsų Pilaitėje – pardavimų biure Priegliaus g. 8, Vilnius!
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  Daugiau informacijos apie parduodamus butus PILAITĖJE rasite čia >>>.