• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Atvirų durų diena – „Santariškių namuose“
   
  Birželio 15 d., šeštadienį “Santariškių namai” visus ieškančius jaukių namų kviečia į atvirų durų dieną. Lankytojai laukiami bet kuriuo jiems patogiu metu nuo 10 iki 16 val. Išankstinė registracija nereikalinga.
   
   
  Atvirų durų dienos lankytojai galės apsilankyti jau pastatytuose ir dar statomuose namuose, pasigrožėti žaliuojančiu Verkių parku. Lankytojus pakviesime į namus „GILĖ“ su erdviomis terasomis, taip pat plačiau pristatysime  projektą „Svajonių namai“.
   
  Ieškantys kokybiško būsto galės rinktis butus mažaaukščiuose daugiabučiuose „Gilė“ su erdviomis terasomis, taip naujo tipo kotedžuose „Mėta“ su geoterminiu šildymu bei kitais energiją taupančiais sprendimais. Taip pat atvirų durų dienos lankytojai galės apsilankyti ir jau statomuose sublokuotuose individualiuose namuose „Miglė“ su privačiais sklypais, kurie ribojasi su Verkių parku.
   
  Kiekvienas atvykęs galės pabendrauti su „Eika“ pardavimo atstovais dėl būsto įsigijimo, daugiau sužinoti apie projektą, jo techninius parametrus bei pasikonsultuoti su SEB banko atstovais dėl būsto kreditavimo sąlygų ar užduoti kitus aktualius klausimus.  
   
  Ypatingi pasiūlymai tik atvirų durų dienos lankytojams!
  Kviečiame Jus atvykti ir išsirinkti naujus namus!
   
   
  Laukiame Jūsų birželio 15 d., šeštadienį „Santariškių namuose“ – pardavimų biure Santariškių g. 75-2, Vilnius!
   
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
   
   
  Daugiau informacijos apie parduodamus butus, kotedžus ir namus SANTARIŠKIŲ NAMUOSE rasite čia >>>