Apie projektą

Naujas gyvenimo etapas ir nauja pradžia

Baltas lapas žymi naują pradžią. Būseną, kai galva tampa švari, o mintys – šviesios ir aiškios. Tai – atspirties taškas, po kurio prasideda pokyčiai. Dideli arba mažesni. Bet visada su pažadu – nuo šiol bus kitaip.

MINDAUGO BALTAS LAPAS – naujas kvartalas Naujamiestyje tarp Mindaugo, Šaltinių ir Aguonų gatvių.  Čia atsivers 330 baltų gyvenimo lapų aktyviems miesto individualistams. Atverskite savo naują baltą lapą ir įsigykite namus šiame projekte.

I – III etapuose jau įsikūrę gyventojai.

IV etapas – J korpusas –  statybos jau baigtos, butuose kuriasi nauji gyventojai.

 

 

Privalumai

Įsikursi geroje vietoje

Mėgaukis Naujamiesčio ramybe, o prireikus – Senamiesčio šurmuliu. Kvartalą įrėmina didžiosios Pylimo, Naugarduko, Kauno ir Mindaugo gatvės. Muziejai, galerijos, teatras, restoranai, kavinės, parduotuvės, sporto klubai ir turgus – viskas ranka pasiekiama.

Išsiskirsi iš kitų

Kiekvienas BALTO LAPO pastatas bus individualus. Kvartalo svečiai tavo adresą lengviau ras ne pagal namo numerį, o įsimenamus architektūros elementus – formą ar spalvą.

Turėsi daug erdvės

Erdvios terasos pirmuose BALTO LAPO namų aukštuose, vaikų žaidimų aikštelė vidiniame kieme, žalioji zona su modernaus dizaino suoleliais – viskas turiningam poilsiui ir laisvalaikiui.

Gyvensi patogiai

Mechaninio vėdinimo sistema aprūpins namų erdvę gaiviu oru, o šildomos grindys suteiks malonumą vaikščioti basomis. Šios technologijos maksimaliai sumažins šildymo sąnaudas bei pagerins gyvenimo kokybę.

Jausiesi saugiai

Automobiliui numatyta požeminė aikštelė, o dviračiams ir paspirtukams – specialios saugyklos. Tavo saugumui vidiniame kieme veiks vaizdo stebėjimo kameros.

Patirsi laisvę

BALTO LAPO butuose numatomos aukštos, 2,8 m siekiančios lubos. Jos suteiks erdvės tavo vaizduotei.

MINDAUGO BALTAS LAPASlaisvų butų: 2