• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Baltic Amadeus“ kelsis į naują biurą Konstitucijos pr. – įsikurs viename tvariausių verslo centrų „Flow“

  Unikalius IT sprendimus kurianti ir skaitmenizacijos klausimais konsultuojanti įmonė „Baltic Amadeus“ ateinančių metų pradžioje kelsis į naujas patalpas. Sudarius ilgalaikės patalpų nuomos sutartį su objekto valdytoja „Eika“, įmonė įsikurs Vilniaus centriniame verslo rajone (ang. CBD), verslo erdvėje „Flow“.

  „Baltic Amadeus“ padaliniuose Vilniuje bei Kaune šiuo metu dirba 235 darbuotojai, kurių didžioji dalis koncentruojasi dviejose sostinės lokacijose – „Europos“ verslo centre bei Visorių informacinių technologijų parke. Įgyvendinant viziją suburti skirtingų sričių specialistus dirbti vienoje erdvėje ir užtikrinti bendradarbiavimo kultūrą, gegužės pabaigoje įmonė užbaigė nuomos sandorį dėl 1350 kv. m. ploto penkioliktame ir šešioliktame „Flow“ aukštuose su terasa.

  „Sprendimą keltis į naują biurą priėmėme ieškodami erdvės, kurioje patogiai tilptų visi sostinėje dirbantys darbuotojai. Nors organizacijoje taikome hibridinio darbo modelį kodiniu pavadinimu „11:1”, kai 11 savaičių darbuotojai dirba iš kur tik nori, o 1 savaitę praleidžia savo įprastoje darbo vietoje, bent 30% visų darbuotojų biuruose dirba kasdien. Todėl svarbiausias naujojo biuro tikslas – turėti skirtingose srityse dirbančius kolegas vienoje vietoje. Dirbame projektinėse komandose, todėl viena biuro erdvė užtikrins tiek darbuotojų patogumą, tiek puoselės mūsų „EnjoyIT“ filosofiją ir bendradarbiavimo kultūrą. Galiausiai sprendimą keltis į „Flow“ biurą Lvivo gatvėje užtvirtino patogi infrastruktūra tiek darbuotojams, tiek mūsų klientams“, – sako „Baltic Amadeus“ personalo vadovė Akvilė Kazlienė.

  Giedrius Brūzgė, „Eika“ Turto valdymo departamento direktorius, skaičiuoja, kad pasirašius naujausią nuomos sutartį, išnuomotas biuro patalpų plotas „Flow“ verslo erdvėje siekia 40 proc. iš bendro 15 tūkst. kv. m. ploto. Viso nuomos sutartys sudarytos su keturiomis įmonėmis, kurių gretose – nepriklausomas elektros tiekėjas „Elektrum Lietuva“, verslo valdymo konsultacijų įmonė, oro transporto sektoriuje veikianti įmonė bei savitarnos restoranu.

  „Pasitikėjimą mūsų komanda išreiškė ir nuomos sutartis sudarė įmonės, kurioms svarbūs verslo erdvėje įdiegti tvarumo ir efektyvumo poreikius atliepiantys technologiniai sprendimai, stiprios verslo bendruomenės vizija, prestižinė lokacija. Tai įmonės, kurios konkuruoja dėl talentų ir kurioms biuras – svarbi dedamoji dalis išlaikant esamus darbuotojus ir teikiant pasiūlymus potencialiems kolegoms“, – dalinasi G. Brūzgė.

  Šalia vykstančių derybų dėl naujų sandorių ir komunikacijos su būsimais nuomininkais jų biuro projektavimo ir įrengimo klausimais pagal pasirašytas nuomos sutartis, intensyvūs darbai vyksta ir „Flow“ statybų aikštelėje. Čia užbaigti montuoti abiejų – 15 ir 20-ties aukštų korpusų fasado elementai. Šiuo metu pereinama prie vidaus įrengimo ir apdailos darbų.

  „Flow“ pradėtas statyti 2021 m. Vilniuje, Lvivo g. 21A. Projekto statybų pabaiga numatoma šių metų pabaigoje, o atidarymas planuojamas ateinančių metų pradžioje. Įmonės investicijos į šią verslo erdvę viršys 42,5 mln. Eur.