• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • Besidomintiems būstu Pilaitėje – naujas pardavimų biuras
  Pilaitėje – naujas "Eikos" pardavimų biuras.
   
  Pilaitėje jau veikia naujas nekilnojamojo turto vystytojos „Eika" pardavimų biuras. Bendrovė šiame Vilniaus mikrorajone pradėjo vystyti gyvenamųjų namų projektą „Eikos" namai Pilaitėje". Besidomintys galimybe įsigyti būstą biure galės susipažinti su projekto maketais ir gauti visą jiems rūpimą informaciją.
   
  „Eika" pardavimų biurus įrengia šalia kiekvieno vystomo projekto statybviečių. „Eikoje" esame įsitikinę: būstas yra kur kas daugiau nei tik stogas virš galvos, taigi siekiame padėti klientui pajausti ir įsivaizduoti, koks būtų gyvenimas perkamame bute", – sako „Eikos" pardavimų vadovė Rita Skrupskelienė. Atvykęs į pardavimų biurą šalia vystomo projekto, pirkėjas gali įvertinti susisiekimą, kylančio pastato aplinką ir kaip ji atitinka poreikius. Biuruose pakabinti mikrorajonų žemėlapiai ir pastatų vizualizacijos, kuriuose aiškiai matomi kiti būtini infrastruktūros taškai, atstumai tarp jų.
   
  Pardavimų biure išsirinktą butą galima iš karto ir įsigyti. Kiekvienam pirkėjui „Eika" yra parengusi specialų paketą, kuriame, be pirkimo-pardavimo sutarties, yra visa informacija, susijusi su įsigytu turtu: reikalingi kontaktai, išskirtiniai bankų pasiūlymai, apdailų aprašymai ir kt.
   
  Pardavimų biuras Pilaitėje veikia darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. ir šeštadieniais nuo 11 iki 16 val.
  Jūsų laukia pardavimų vadybininkas Artūras Klangauskas, pasirengęs atsakyti į visus klausimus.