• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Bigbank“ finansuos 8,8 milijonais eurų „Eika“ statomą projektą „Mėlyni vilkai“ Vilniuje

  Bankas „Bigbank“ suteikė 8,8 mln. eurų finansavimą gyvenamųjų namų ,,Mėlyni vilkai“ II-o etapo statyboms, priklausančiam „Eika Asset Management“ valdomam fondui „Eika Residential Fund“. Jų metu, iki 2023 m. IV ketvirčio pabaigos bus pastatyti nauji 141 butai ir 11 komercinių patalpų.

  Skroblų gatvėje plėtoti „Mėlynus vilkus“ „Eika Residential Fund“ pradėjo 2021 m. balandžio mėnesį, šiuo metu 96proc. visų I-uoju etapu įrengtų butų ir patalpų jau yra parduota.

  II-asis projekto etapas plėtojamas nuo 2022 vasario mėn., tuo tarpu išparduota 10 proc. visų butų. Bendros investicijos į II-ąjį etapą sieks 15,7 mln. eurų, iš kurių 8,8 mln. bus finansuojama banko „Bigbank“ paskola.

  „Nuo pat bendravimo su banku „Bigbank“ pradžios jautėme profesionalų, partnerišką, etišką bei lankstų požiūrį į verslą. Bankas atsakingai renkasi būsimus partnerius bei atidžiai vertina rizikas, o pats procesas reikalauja abiejų pusių atvirumo ir pasitikėjimo, tačiau norime pažymėti, kad šis bankas išsiskiria savo noru bendradarbiauti bei greitai priimamais sprendimais, kas mums ypatingai svarbu. Vertiname mums parodytą pasitikėjimą ir tikimės tęsti partnerystę ateityje“, – teigia UAB „Eika“ plėtros vadovas Tomas Žiaugra.

  Deividas Žukas, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovas sako, kad jo atstovaujamas bankas visada įvertina galimas rizikas, tačiau arti Naujamiesčio vystomas projektas, kaip parodė I-asis jo etapas, jau yra sėkmingas, o jo valdytojas – NT rinkos lyderis.

  „Pirmiausia atsižvelgėme į klientą, jo patirtį, akcininkų sudėtį. „Eika“ yra stipri bendrovė, turinti gerą valdymo struktūrą, aiškius tiekėjus, su kuriais turi ilgametę patirtį, bei gerus statybų vadovus. Esame ramūs dėl statybų eigos ir čia ypatingų rizikų neįžvelgėme. Pats projektas yra vidutinio dydžio, su tipiniu butų skaičiumi, gera kainodara ir pelniningumo rodikliais. Tad nuo tokių rizikų, kaip kylantys projekto kaštai arba mažėjančios butų kainos, mes saugiklius jau turime nuo pat pradžių. Žinoma ir tai, kad prisijungėme prie projekto antrajame statybų etape suteikia garantijų, kad jis toliau išliks sėkmingu“, – sako D. Žukas.

  Vilkpėdės mikrorajone plėtojamas NT projektas „Mėlyni vilkai“ yra prie pat Naujamiesčio, Skroblų gatvėje. Arti miesto centro, pasižyminti gera infrastruktūra, susisiekimu ir visų paslaugų pasiekiamumu, vieta. Pats projektas išsiskiria aukščiausia A++ energetine klase, kuri lems mažesnes šildymo išlaidas, gyventojai turės galimybę įsirengti mechaninį oro vėdinimą. Dviejuose penkių-šešių bei devynių aukštų projekto pastatuose statomi 1-4 kambarių, 26-93 kv. m butai.

  Vystytojas itin daug dėmesio skiria gyventojų saugumui – projekto teritorija uždara, stebima vaizdo kameromis, vidiniame kieme kuriamos žaidimo, poilsio aikštelės, apželdinama aplinka. Gyventojai taip pat turės galimybę įsigyti požemines ir antžemines automobilių stovėjimo vietas.

  Antrojo etapo metu numatyti statybos darbai įsibėgėjo, parduota 10 proc. šio etapo butų. Statybos darbus planuojama pabaigti 2023 metų pabaigoje.