Apie projektą

Domino Namai

DOMINO NAMAI projekte racionaliai suprojektuoti, individualius poreikius atitinkantys nuo 1 iki 4 kambarių butai su balkonu ar erdvia terasa. Keletas butų pirmame aukšte turi privačias terasas vidinio kiemo pusėje, kuriose gyventojai gali leisti laiką, auginti prieskoninius augalus ir gėles. Gyventojų patogumui įrengta automobilių stovėjimo aikštelė cokoliniame namo aukšte, iš kurios į namus patekama liftu ar laiptais.

Kaimynystėje įsikūrę visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai – prekybos centrai, kepykla, turgelis, grožio salonas ir restoranas. Švietimo įstaigos pasiekiamos pėsčiomis – netoliese trys vaikų darželiai, dvi vidurinės mokyklos ir universitetai ar jų filialai. Patogų susisiekimą su miesto centru užtikrina Geležinio vilko gatvė ir vos už 130 metrų esanti Mokyklos g. stotelė.

Aktyvaus poilsio mėgėjus džiugina netoliese nutiesti dviračių takai. Laisvalaikiu gyventojai gali nueit į Jeruzalės skulptūrų sodą ar aplankyti šalia Jeruzalės – Santariškių žiedo tvenkinyje plaukiojančias gulbes.

Privalumai

Patogumas ir privatumas

Kieme, atokiau nuo gatvės, namo gyventojams bus įrengta jauki poilsio zona, pritaikyta skirtingo amžiaus gyventojams: pietinėje kiemo dalyje įsikurs vaikų žaidimo aikštelė, o šiaurinėje – žalioji zona su žaidimo stalais. DOMINO NAMUOSE išsirinksite racionaliai suprojektuotus, individualius poreikius atitinkančius 1 iki 4 kambarių butus su balkonu ar erdvia terasa. Keletas butų pirmame aukšte turės privačias terasas vidinio kiemo pusėje, kuriose galėsite leisti laiką, auginti prieskoninius augalus ir gėles. Gyventojų patogumui bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė ir sandėliukai cokoliniame namo aukšte, iš jų į namus pateksite liftu ar laiptais.

Vieta ir susisiekimas

DOMINO NAMŲ kaimynystėje įsikūrę visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai: prekybos centrai IKI, RIMI, NORFA, duonos kepykla, grožio salonas ir restoranas. Gyventojų pamėgtame Jeruzalės turgelyje galėsite įsigyti šviežių vaisių ir daržovių, sezoninių miško gėrybių. Mažieji galės lankyti privačius šalia esančius darželius: MANO DARŽELIS, NAMŲ DARŽELIS ir VAIKYSTĖS SODAS su uždaru kiemu ir originaliomis klasėmis. Mokyklos gatvėje yra įsikūrusi Vilniaus Jeruzalės vidurinė mokykla, o netoliese Didlaukio g. – Baltupių vidurinė mokykla, kurią automobiliu pasieksite vos per 5 minutes. Patogus susisiekimas ir su aukštojo mokslo įstaigomis – vos už kelių minučių kelio automobiliu įsikūręs Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus Universiteto matematikos ir informatikos institutas, Vilniaus Universiteto biochemijos institutas, Vilniaus kolegijos fakultetai.

DOMINO NAMAI