• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • Dovanokime tai, ko labiausiai reikia

    Tradiciškai Kalėdų laikotarpiu lėšas, skirtas verslo dovanoms, savo partnerių vardu perduodame organizacijoms, kurios prisideda prie Lietuvos vaikų gerovės. Vėliau gauname žinių, ką šios lėšos padėjo nuveikti. Šiandien norime pasidalinti tikrai gražia ir susimąstyti verčiančia organizacijos „Gelbėkit vaikus“ istorija. Nepaprastai džiaugiamės, jog skirta parama padėjo išgelbėti mergaitės globą sunkiu pandemijos laikotarpiu.

    Šis pavasaris, dėl COVID–19 pandemijos, buvo sunkus daugeliui. Sudėtingoje situacijoje atsidūrė ir viena moteris, globojanti mokyklinio amžiaus mergaitę. Įprastai, globojama mergaitė keliaudavo į mokyklą, o po jos skubėdavo į savo miesto vaikų dienos centrą, kuriame laiką leisdavo iki vakaro. Baigusi darbus, globėja kartu su mergaite keliaudavo į namus užmiestyje. Deja, Vyriausybei įvedus karantiną ir apribojus ugdymo įstaigų bei vaikų dienos centrų veiklą, moteriai rūpintis globotine tapo labai sunku. Ji nebegalėdavo mergaitės vežti į mokyklą, o dienos centras dėl apribojimų veikė tik tam tikru grafiku. Dėl sudėtingos finansinės situacijos, moteris negalėjo atsisakyti darbo, tad, esant sunkioms aplinkybėms, netgi svarstė mergaitės globos nutraukimą. Parama padėjo išsaugoti mergaitės globą. Net kelis sudėtingiausius mėnesius, kol globėja dirbdavo, mergaite rūpinosi ir socialines paslaugas teikė moteris, kuri su mergaite leisdavo laiką po pamokų, padėdavo jai ruošti namų darbus bei žaisdavo lauke.

    Ištiesti pagalbos ranką sunkiu metu – mūsų visų pareiga, todėl skatiname nelikti abejingais ir prisidėti prie kilnius darbus vykdančių organizacijų veiklų, o gal tiesiog pasirūpinti esančiais šalia, kuriems suteikta pagalba gali reikšti labai daug. Dovanokime tai, ko tikrai reikia.