• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • EIKA: 2018 m. įrengti nauji būstai vis labiau įsitvirtino paklausoje

    Per 2018 m. EIKA pardavė 91 visiškai įrengtus butus, kai 2017 m. buvo parduoti 51 tokie butai. Pardavimų portfelyje jų dalis išaugo nuo 15 proc. (nuo 332 butų 2017m.) iki 26 proc. (nuo 353 butų 2018 m.). nuo visų parduotų butų. Tai jau antrus metus iš eilės pastebima tendencija, kai klientai vis drąsiau atsisako dalies įsikūrimo rūpesčių ir juos patiki profesionalams.

     Pasak Martyno Žibūdos, EIKA plėtros direktoriaus, matydami naujas tendencijas dar 2017 m. priėmėme rinkai ne visiškai būdingą sprendimą – po vieną namą dviejuose projektuose parduoti tik su standartizuota EIKA apdaila. Iš viso per 2018 m. rinkai pasiūlėme 74 tokius butus, iš kurių per tuos pačius metus pardavėme beveik pusę. „Vertindami šią augančią paklausą rinkai ir toliau siūlysime butus su EIKA apdaila, planuojame pavasario viduryje naujai statome name projekte „Eika namai Pilaitėje“ pasiūlyti dar 47 tokius butus “ – planus atskleidžia M. Žibūda.

    Šiuo metu EIKA klientai turi 4 pasirinkimus: jie gali įsigyti butus su daline apdaila, išsirinkti butą su standartine kelių variacijų EIKA apdaila, taip pat užsisakyti individualios apdailos paslaugą arba įsigyti pilnai įrengtus ekspozicinius butus, kurie parduodami su visais baldais, interjero aksesuarais ar net stalo  įrankiais. „Pastebėjome, kad būstą su pilna apdaila dažniausiai įsigyja jauni, būsto paskola besinaudojantys gyventojai, nes tokiu atveju santaupų reikia dvigubai mažiau nei pilną apdailą įsirengiant pačiam. Be to, vienu metu įrengdami keliasdešimt butų, pasiekiame patrauklią pilnos apdailos kainą, kuri prasideda nuo 250 eur/kv.m., įskaitant virtuvės baldus bei buitinę techniką“ – teigia EIKA atstovas.

    Įsigydami įrengtą būstą naujakuriai gauna ne tik palankesnę finansavimo schemą, bet ir deklaruojamą darbų kokybę ir garantijas, sutartus apibrėžtus įrengimo terminus, profesionalias interjero dizainerio paslaugas, taupo savo laiką, kuris neretai virsta ir pinigine išraiška. „Tikime, kad susiformavusi tradicija ir taupymo suvokimas įsirengiant būstą patiems po truputį Lietuvoje keičiasi, pasveriant visus kriterijus – ne tik konkrečią pinigų sumą, kurią galima sutaupyti,“ – teigia M. Žibūda.