• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „EIKA akademija“ suteikia galimybę derinti studijas ir darbą
  Viena didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto plėtros įmonių grupė „Eika“ pradeda studentams skirtą programą „EIKA akademija“. Ši programa skirta 2-4 kurso studentams, kurie nori ne tik įgyti žinių universitete, bet ir taikyti jas praktiškai.
  „Kasmet savo įmonėje sulaukiame nemažai praktikantų, kurie padirbėję mėnesį keliauja tęsti studijų. Bendraudami su studentais supratome, kad jiems būtų įdomi ir naudinga nuolatinė praktika. „EIKA akademija“ – tai programa, kurioje studentai ne tik įgytų praktikos, bet kartu galėtų derinti studijas ir darbą pagal specialybę“, – sako „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis.
  „EIKA akademijoje“ tobulintis galės ne tik statybinės ar inžinerinės studijų krypties studentai, bet ir studijuojantys finansus, rinkodarą, vadybą ar kitas specialybes. „Tai ne tik galimybė pasitikrinti įgytas universitete žinias ir jų taikymo galimybes realiame darbe, bet ir galimybė išmokti dirbti komandoje, pažinti didelės įmonės darbų procesą iš vidaus“, – priduria D.Dargis.
  Studentams kas mėnesį numatyta skirti skatinamąją stipendiją.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti Kokybės standartas ISO 9001:2000, Aplinkosaugos standartas ISO 14001:2004 ir Darbuotojų saugos ir sveikatos standartas OHSAS18001:2007.