• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ ankstina gyvenamųjų namų plėtros planus Pilaitėje
  Įmonių grupė „Eika“ tęsia gyvenamųjų namų plėtrą Pilaitėje ir anksčiau negu planuota pradeda naujo daugiabučio statybą.  Naujasis namas pasiūlą Vilniuje papildys 87 naujos statybos butais.
   
  „Beveik pusmečiu anksčiau negu planuota pradėti statyti naują daugiabutį ir padidinti pasirinkimo galimybes ieškantiems būsto Pilaitėje paskatino aktyvūs pardavimai. „EIKA namai Pilaitėje“ pastatytuose ir dar statomuose namuose jau parduoda 61 proc. butų, o daugiau nei 14 proc. – rezervuota“, – teigia „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.
   
  Naujame devynių aukštų daugiabutyje suprojektuoti įvairaus ploto butai su balkonais ir jaukiomis terasomis ant stogo. Didžiausias pasirinkimo galimybes naujame name Pilaitėje turės ieškantys 1 ir 2 kambarių butų, kurie sudaro 79 proc. visų butų. Dėl mažesnio pirkėjų poreikio didesniems 3 kambarių butams, jų suprojektuota 21 proc., tačiau ieškantys dar didesnių butų gali rinktis ir 4 kambarių butus, kuriuos galima pritaikyti pirkėjų poreikiams sujungiant du mažesnius butus. Būsimųjų gyventojų patogumui šalia namo taip pat pradėta statyti dviejų lygių, 73 automobilius talpinanti stovėjimo aikštelė. Naujasis daugiabutis iškils kraštinėje sklypo dalyje, todėl į rytus orientuoti butai pro savo langus matys Vilniaus televizijos bokštą ir miesto panoramą. Planuojama, jog 1-3 kambarių butuose pirmieji naujakuriai įsikurs 2016 metų pabaigoje.
   
   
   
   
  2015 metais įmonių grupė „Eika“ į nekilnojamojo turto plėtrą Vilniuje investavo 12,5 mln. eurų, iš jų  4,3 mln. eurų į gyvenamųjų namų plėtrą Pilaitėje. Šiuo metu įmonė vysto projektus Santariškėse, Jeruzalėje, Bajoruose, Naujamiestyje ir Senamiestyje, o ieškantiems būsto siūlo daugiau negu 350 naujos statybos butų Vilniuje.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eikos namai Pilaitėje“.
   
  Daugiau informacijos:
  Martynas Žibūda
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2496619
  El. p.:
  martynas.zibuda@eika.lt
  www.eika.lt