• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ dalyvauja moksliniame projekte „SkyCoat“
  „Eika“ prisijungė prie Italijos universiteto Universita‘ degli Studi dell‘Insubria inicijuoto mokslinio aukštųjų technologijų projekto „SkyCoat“, kuris visuomenei pristatys naują apšvietimo tipą. Panaudojus naujausias technologijas bus sukurta speciali medžiaga, kurios skleidžiama šviesa prilygs natūraliai dienos šviesai.
   
  Šiame projekte dalyvauja ne tik universiteto mokslininkai, bet ir verslo įmonės iš skirtingų pramonės šakų, siekiant sukurti inovatyvias apšvietimo sistemas, kurias būtų galima pritaikyti skirtingose srityse. Mokslo ir verslo atstovai yra numatę naująją medžiagą pritaikyti požeminėse erdvėse (metro), pastatų fasaduose bei interjere. Nauji apšvietimo sprendimai sudarys naujas galimybes architektūrai, konstrukcijoms bei miestų planavimui, taip pat skatins pokyčius šviesos dizaino ir kitose apšvietimo srityse. Šios medžiagos privalumai ypač naudingi erdvėse, kur trūksta natūralios dienos šviesos.
   
  Kuriami nauji apšvietimo sprendimai bus panaudoti ir įmonių grupės „Eika“ vystomuose projektuose. Planuojama 2015 metais įrengti ekspozicinį butą, kuriame visi galės susipažinti su nauja „Skycoat“ medžiaga ir jos teikiamais natūralios dienos šviesos privalumais.
   
  Projektas finansuojamas ES lėšomis. Daugiau informacijos apie projektą rasite projekto svetainėje: www.skycoat.eu
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovacijos patirtį.
   
   
  Daugiau informacijos:
  Rasa Pečiulaitė
  Energetinių projektų vadovė
  Tel. +370 5 2045 811
  Faks. +370 5 2514 256
  El. paštas: r.peciulaite@eika.lt
  www.eika.lt