• Titulinis
  • Grupės naujienos
  • „EIKA. Erdvės prie upės“ terasa kviečia atsikvėpti prie Neries

    EIKA verslo centras kviečia J. Jasinskio ir A. Goštauto g. verslo centrų darbuotojus bei kitus vilniečius į terasą prie Neries. Terasa įsikūrė netoliese EIKA verslo centro, nusileidus prie upės. Projektas įgyvendintas kartu su partneriais „Kitas krantas“, kurie jau vykdo veiklą vilniečių pamėgtoje terasoje prie Karaliaus Mindaugo tilto.

    „EIKA. Erdvės prie upės“ terasoje vilniečiai kviečiami praleisti laiką prie upės, pasivaišinti užkandžiais ir gėrimais, kiekvieną savaitę vis skirtingo maisto paragauti „Foodtruck Thursdays“ renginiuose bei paplaukioti laivais Neries upe – prie terasos įrengta nedidelė upės laivų prieplauka.

    Pasak Giedriaus Brūzgės, EIKA turto valdymo departamento direktoriaus, šiais laikais nebeužtenka biure rūpintis tik interjeru ar bendromis erdvėmis. „Kadangi greta mūsų verslo centrų teka Neris, kilo mintis atgaivinti pakrantę, kuri šiuo metu menkai išnaudota. Idėją palaikė ir Vilniaus miesto savivaldybė. Terasa „EIKA. Erdvės prie upės“ įkurta kaip bendra žalia erdvė ilsėtis, bendrauti ir dalintis idėjomis aplink dirbantiems žmonėms ir vilniečiams, vasarą leidžiantiems mieste,“ – teigia G. Brūzgė.

    Tikimasi, kad bendra erdvė šalia gamtos pozityviai veiks verslo centrų darbuotojų nuotaiką. Psichologai teigia, kad žaliosios erdvės kuria teigiamą aplinką žmonių psichologinei sveikatai, padeda išlaikyti pusiausvyrą patiriantiems stresą. Pasak psichologo Olego Lapino, mes gyvename atitrūkę nuo žemės, šviežių daržovių, tylos, tačiau esame gamtos dalis ir dažnai siekiame sugrįžti ten, kur viskas natūralu, tylu, žemiška. Įtraukti gamtos elementą į biurų aplinką gali tapti iššūkiu dažnai miesto centre įsikūrusiuose biurų pastatuose. Tam kuriamos terasos ant stogo, žaliosios sienos. „EIKA. Erdvės prie upės“ atveju buvo panaudota ir išvystyta viešoji erdvė Neries pakrantėje, kuri kurs vertę ne tik Verslo trikampio darbuotojams, bet ir miestui.