• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „EIKA“ grupė jau vienuoliktą kartą skyrė studentams vardines stipendijas

  Balandžio mėnuo jau tapo tradicija „EIKA“ grupės ir Vilnius TECH universiteto susitikimui. Įmonių grupės vardinių stipendijų teikimas Vilnius TECH Statybos fakulteto studentams už puikius studijų rezultatus ir aktyvų įsitraukimą į akademinę bei visuomeninę veiklą tęsiamas nuo 2014 metų. Per šį ilgą partnerystės laiką bendras stipendijų fondas siekia virš 31 tūkst. Eur. 

  Šiemet „EIKA“ stipendijos skirtos šiems Vilnius TECH studentams: Kristupui, Deimantei, Soterai, Tomui ir Adrijui.

  Studentus su puikiais pasiekimais sveikino „EIKA Development“ generalinis direktorius Martynas Žibūda bei Statybos fakulteto dekanas doc. dr. Remigijus Šalna.

  Kaip doc. dr. Remigijus Šalna teigia „Su „EIKA“ susitinkame jau 11 kartą – tai ilgiausia ir brangiausia Statybos fakulteto partnerystė. Malonu, jog ši įmonė tiek daug dėmesio skiria tvarumui, inovacijoms ir skatina kitus taip pat atsigręžti į svarbias temas.“.

  Martynas Žibūda studentams pristatė karjeros galimybes „EIKA“ grupėje bei pasidalino savo darbine patirtimi. „Smagu dirbti nekilnojamo turto srityje, nes tai viena iš nedaugelio sričių, kur galima realiai matyti ir net aplankyti savo darbo rezultatus. Iki šiol, nuvažiavęs į Klaipėdą su vaikais, su džiugesiu juos nusivedu į kruizinių laivų terminalą, kuris buvo vienas iš pirmųjų mano projektų  „EIKA“ įmonėje“, – dalijasi M. Žibūda.

  „EIKA“ grupėje buvo atlikta apklausa, kurios metu buvo išsiaiškinta, jog virš 50 procentų „EIKA Development“ darbuotojų yra Vilnius Tech alumnai.  Kas tik įrodo, jog šiame universitete yra paruošiami puikūs savo srities profesionalai, kurie turi galimybę įgautas žinias panaudoti kuriant gražesnius miestus.