• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA įmonių grupė vystys naują projektą Naujamiestyje

  EIKA įmonių grupė kovo mėnesį iš UAB „Kartonas“ įsigijo nuosavybės teise žemės sklypą su statiniais Naujamiesčio teritorijoje Vilniuje. Sklypas, kurio plotas 1,2574 ha, yra buvusi gamybinė teritorija besiribojanti su Aguonų, Šaltinių ir Mindaugo gatvėmis. Planuojamos investicijos į projektą – apie 32 mln. EUR.

  Pasak EIKA Plėtros direktoriaus Martyno Žibūdos, tai jau antra iš eilės gamybinė teritorija, kurią imasi plėtoti EIKA įmonių grupė. „Dar viena sutvarkyta gamybinė teritorija bus atverta miestui ir jo gyventojams. Ne atskirų pastatų, bet viso kvartalo planavimas suteikia platesnes galimybes panaudoti visą gerąją EIKA patirtį, formuojant šiuolaikišką ir kokybišką aplinką, kuriant saugią ir jaukią kaimynystę“, – teigia M. Žibūda.

  Iki šių metų vasaros pradžios projekto vystymui bus pasirinktas architektas ir suburta projektuotojų komanda. Projekte planuojama pastatyti daugiau nei 350 butų – apie 20 000 kv. m. daugiausiai gyvenamosios paskirties ploto su komercinėmis patalpomis pirmuose pastatų aukštuose. Projektas greičiausiai bus vystomas trimis etapais, o tai paaiškės, kai bus patvirtinta galutinė projekto koncepcija. Preliminari statybų pradžia – 2018 m. I ketv. Dalyje teritorijos statybos pasiruošimo darbai gali prasidėti dar šiemet. Projektą tikimasi užbaigti iki 2022 metų.

  Plačiau apie projektą čia.

  Kartonas

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“. Šiuo metu vystomi nauji kvartalai Pilaitėje, Žirmūnuose, Bajoruose, Jeruzalėje, šiais metais planuojama pradėti statybas NT komplekse Gedimino pr.