• Titulinis
 • EIKA įmonių grupė

  EIKA įmonių grupė

  EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Modernius ir kokybiškus sprendimus įmonė klientams siūlo jau daugiau nei dvidešimt metų.

  Ilgametė patirtis, domėjimasis naujausiomis technologijomis ir dėmesys klientų poreikiams leidžia įmonei EIKA plėtoti pažangius, komfortiškus ir energiškai efektyvius gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus.

  Nuo 1992 metų įmonių grupė EIKA pastatė beveik 4500 butų, daugiau nei 416 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. Įmonė daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai SANTARIŠKIŲ NAMAI bei EIKA NAMAI PILAITĖJE.

  Ne vienerius metus EIKA buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto, gyvenamojo būsto ir mišrios paskirties projektų plėtros įmonių Lietuvoje, o jos projektai – vienais moderniausių ir atitinkančių aukštus kokybės standartus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Tarp EIKA klientų ir partnerių – daugelis plačiai žinomų Lietuvos ir užsienio įmonių, valstybinių institucijų, kitų šalių atstovybių.

  EIKA įmonių grupę sudaro

  • UAB EIKA – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, sėkmingai plėtojanti įvairios paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Klientų bei verslo partnerių vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei pažangą.
  • UAB EIKOS STATYBA – viena stipriausių Lietuvos statybos bendrovių, sukaupusi didelę patirtį įvairios paskirties pastatų statyboje ir renovacijoje. Kompanija teikia platų paslaugų paketą, apimantį bendrastatybinius darbus, fasadų šiltinimą, betonavimą, elektros instaliaciją ir kitus darbus.
  Nepraleiskite rinkos naujienų!