• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA inovacijų programos rezultatas: nekilnojamojo turto valdymo platforma

  EIKA sukūrė platformą – mano.eika.lt, kurioje būstą įsigiję klientai gali matyti visą su įsigytu būstu susijusią informaciją vienoje vietoje internetinėje erdvėje. Platforma gimė trečius metus įmonės viduje vykdomos Inovacijų programos kontekste darbuotojų iniciatyva siekiant sumažinti techninio darbo atiduodant klientams informaciją apie jų įsigytą turtą.

  Plėtotojai įprastai su butu susijusią informaciją klientams pateikia arba USB laikmenoje, arba popieriniame formate pridedami prie sutarties. Pasak EIKA generalinio direktoriaus Domo Dargio, tai inovacija ne tik Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje bet ir pasaulio. Tokios platformos, kurią galėtume pritaikyti spręsdami buto dokumentų pateikimo klientams patogumo ir mūsų vidinių procesų efektyvumo klausimą neradome. Todėl pasitelkdami vidinę inovacijų programą ryžomės ją sukurti patys.

   Platformą galima pasiekti tiek telefone, tiek kompiuteryje, be to, dalis sistemos informacijos esančios platformoje gali būti pasiekiama neprisijungus prie interneto, todėl mano.eika.lt galima naudotis net ir tuomet kai nėra interneto ryšio naudojamame įrenginyje.

  Prie platformos klientai kviečiami prisijungti vos pasirašius preliminarią sutartį. Sistemoje gali matyti būsto įsigijimo žingsnius, kuriais sekdami lengviau galės pabaigti būsto įsigijimo ir įsikūrimo procesus. Taip pat po ranka turės visus svarbiausius kontaktus, tad visada žinos, kur ir kokiais klausimais reiktų kreiptis. Galės peržiūrėti įsigyto buto planus, brėžinius, išpildomąsias nuotraukas, instrukcijas ir energinio naudingumo sertifikatą, rangovų sąrašą. Susipažins su apdailos darbų atlikimo taisyklėmis bei galės įsiglinti į dalinės apdailos aprašymą. Sistemoje klientai pastebėję savo būsto trūkumus galės pateikti garantinio aptarnavimo užklausą, peržiūrėti savo pateiktas užklausas ir jų statusą, taip pat matys garantinio aptarnavimo skyriaus veiksmus ir komentarus susijusius su pateikta užklausa. Taip pat turės rangovų kontaktus ir galės susipažinti su garantinio aptarnavimo tvarka.

  Visa platformoje pateikiama informacija yra apsaugoma klientų sukurtais slaptažodžiais, tad ji yra prieinama tik to būsto savininkui ir platformos administratoriams.

  Naudotis mano.eika.lt platforma jau gali EIKA klientai, kurie yra pirkę būstą projektuose – „EIKA Namai Pilaitėje“ (Karaliaučiaus g.), „Bajorų alėjos“, „Vytauto 35“, „Live Square“ ir „Namų pynės“, „Balto lapo“ ir „Antakalnio panorama“.

   Inovacijų programos tikslas – stiprinti EIKA konkurencingumą diegiant novatoriškus ir tvarius sprendimus klientams ir įmonės viduje.

  „Planuojame toliau vystyti platformą ją papildant naujomis funkcijomis. Mūsų tikslas ją padaryti paprasta, lengvai pasiekiama, išsamia ir patogiai naudojama, kad mūsų klientai visada žinotų, kur ieškoti su įsigytu nekilnojamuoju turtu susijusios informacijos. Tuo pačiu tęsime įmonėje  inovacijų programą, kurios dėka tikime  galėsime pristatyti ir daugiau inovatyvių sprendimų klientams“, – sako EIKA generalinis direktorius Domas Dargis.