• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • EIKA ketvirtą kartą įteikia stipendijas geriausiems VTGU Statybos fakulteto studentams

  Vakar, kovo 16 d., VGTU Karjeros mugės uždarymo vakaro metu EIKA generalinis direktorius Domas Dargis įteikė jau tradicinėmis tapusiomis stipendijas pažangiausiems VGTU Statybos fakulteto studentams ir doktorantams. Stipendijos teikiamos ketvirtus metus iš eilės nuo 2014 m. ir yra viena iš EIKA talentų ugdymo strategijos priemonių.

  Šiais metais EIKA vardines stipendijas po 350 EUR gavo šeši pirmos ir antros pakopos VGTU Statybos fakultetų studentai ir vienas doktorantas – Vytautas Tamulėnas – 500 EUR stipendiją. Studentai teikia paraiškas stipendijai gauti, jų paraiškas pagal iš anksto paskelbtus kriterijus vertina fakulteto sudaryta komisija. Svarbiausias kriterijus – pažangumas, tačiau įtakos turi ir kita akademinė veikla. Bendro vienerių metų stipendijų krepšelio vertė – 2600 EUR, per keturis metus skirta daugiau nei 10000 EUR. Iš viso per visą laikotarpį stipendijas gavo 20 studentų ir 4 doktorantai.

  Pasak EIKA generalinio direktoriaus Domo Dargio, veikiame rinkoje, kur labai svarbu specifinės ir specializuotos techninės žinios, todėl mums labai aktualu, kad darbo rinką pasiektų aukščiausios kompetencijos statybų vadovai, architektai, inžinieriai ar nekilnojamojo turto vadybos specialistai. „Mūsų teikiamos stipendijos tai tik nedidelė, bet labai svarbi,  paskata geriausiems studentams siekti žinių ir ruoštis darbo rinkai,“ – teigia D. Dargis.

  „Verslo iniciatyva skatinti mūsų studentus vardinėmis stipendijomis, mums labai svarbi. Gavę pripažinimą iš EIKA, mūsų pažangiausi studentai jaučiasi vertinami ne tik universitete, bet ir už jo ribų. EIKA skirtos stipendijos nukreiptos labai tikslingai į statybos fakultetą, kuriame ruošiami įmonei reikalingi statybos inžinerijos, statybų technologijų  ir nekilnojamojo turto plėtros specialistai. Žinome, jog nemažai statybos fakulteto absolventų sėkmingai dirba minėtoje įmonėje,“ – teigia VGTU Statybos fakulteto dekanas Algirdas Juozapaitis.

  EIKA dar 2012 m. įsteigė „EIKA akademiją”, kurioje studentai gali dirbti ir praktikuotis lanksčiu grafiku. Jie gauna sutartą atlygį bei neįkainuojamas praktines žinias. Per 5 metus programoje sudalyvavo 23 žmonės, nemažai iš jų buvo EIKA stipendininkų. „Studentams visada primename, kad statybų sektoriuje tik teorinės žinios be praktikos yra mažai vertos. Esame organizacija, kuri studentų praktikai, pasirengimui darbui realiuose statybos valdymo projektuose skiriame ypatingą dėmesį. Suteikdami studentams galimybę praktikuotis, siekiame, kad rinkoje dirbtų puikūs specialistai, jie norėtų likti ar grįžti į Lietuvą, tuo pačiu ugdome sau darbuotojus,“ – praktikos svarbą atskleidžia D. Dargis.

  Šiuo metu UAB „EIKA“ dirba trys „EIKA akademikai“ ir vienas stažuotojas iš „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) programos „Talentai Lietuvai“. Šioje programoje EIKA dalyvauja jau antrus metus.

  DSC_5430

  Apie įmonių grupę „Eika“

  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė beveik 4000 butų ir 320 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų EIKA daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

  Daugiau informacijos:

  Jorūnė Juodžbalytė

  Rinkodaros ir komunikacijos vadovė

  Tel. +370 520 45809

  El. p. jorune.juodzbalyte@eika.lt