• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ krepšinio turnyras Pilaitėje
  Įmonė „Eika“  spalio 4 d., šeštadienį, Pasaulinės būsto dienos proga Pilaitėje organizuoja  krepšinio 3 prieš 3 turnyrą „Gatvės lyga“.
   
  Turnyras prasidės 11 val. „Eika“ įrengtoje krepšinio aikštelėje, esančioje šalia Priegliaus g. 8 namo. Krepšinio aikštelėje teisėjaus patyręs „Sostinės krepšinio mokyklos“ treneris. Žaidimo aikštelėje vyks įtemtos krepšinio kovos, skambės smagi muzika, dalyvių lauks įvairios staigmenos, o nugalėtojų medaliai ir dovanos.  

  „Pilaitės „Gatvės lygos“ dalyviai galės ne tik pademonstruoti savo sugebėjimus krepšinio aikštelėje, bet ir gaus naudingų patarimų iš profesionalaus teisėjo. Atėję palaikyti šeimos narių ar draugų, sirgaliai taip pat nenuobodžiaus: vaikučių, mamyčių ir tėvelių lauks smagios rungtys“, – teigia  EIKA rinkodaros vadybininkė Raimonda Janušonytė.
   
  Visus, „Eikos namų Pilaitėje“ gyventojus norinčius dalyvauti Pilaitės krepšinio Gatvės lygoje, kviečiame registruotis iki rugsėjo 30 d. el. paštu raimonda@eika.lt. Komandų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina.
   
  Kviečiame visus registruotis ir dalyvauti Pilaitės krepšinio Gatvės lygoje!
   
   
  Daugiau informacijos:
  Raimonda Janušonytė
  Rinkodaros vadybininkė
  Tel. +370 616 58076
  Faks. +370 5 2514 256
  El. p. raimonda@eika.lt