• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ kviečia apsilankyti parodoje „RESTA 2012“
  Nekilnojamojo turto plėtotoja „Eika“ ieškančius būsto kviečia apsilankyti parodoje „RESTA 2012“, kuri vyks  balandžio 12-15 d., LITEXPO parodų rūmuose. Šiais metais tradicinė statybos ir remonto paroda „RESTA 2012“ prijungė „Miestas. Nekilnojamasis turtas“ temą, kuriai atstovauja nekilnojamojo turto vystytojai. Parodoje „Eika“ pristatys savo vystomus gyvenamųjų namų projektus Vilniuje.
   
  Šiais metais „Eika“ pristatys ekonomiškus bei ilgaamžius naujos kartos surenkamo gelžbetonio namus Pilaitėje, taip pat tolesnę Santariškių gyvenvietės plėtrą: naujos kartos kotedžus, mažaaukščius daugiabučius bei sublokuotus individualius namus Verkių parko kaimynystėje. Ieškantys būsto Vilniaus centre lankytojai galės susipažinti ir išsirinkti prabangius apartamentus „Parko rezidencijoje“ šalia Vingio parko.  
   
  Ieškantiems kokybiško, ekonomiško ir nebrangaus būsto, įmonė pasiūlys butus jau pastatytuose naujuose daugiabučiuose Pilaitėje. Šie namai pastatyti iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris pasižymi aukšto lygio šiluminėmis savybėmis bei aukšta statybos darbų kokybe. Šiame name suprojektuoti 2 ir 3 kambarių butai, taip pat ir nedideli 28-31 m2 ploto, 1 kambario butai su balkonais.
   
  Ieškantiems privatumo ir gamtos kaimynystės „Eika“ pasiūlys išsirinkti savo namus kotedžuose „Mėta“ šalia Verkių parko, Santariškėse.  „Mėta“ kotedžuose suprojektuoti butai su individualiais įėjimais, terasomis ar privačiais kiemeliais. Šiuose namuose įdiegti energiją taupantys bei gyventojų komforto sąlygas gerinantys sprendimai: grindinis šildymas, saulės kolektoriai, atskira dujinė katilinė, aukščiausios klasės langai. Parodos „RESTA 2012“ lankytojai galės susipažinti su artimiausia Santariškių gyvenvietės plėtra, kurios metu numatoma statyti mažaaukščius daugiabučius „Giles“ bei sublokuotus individualius namus „Migles“. 
   
  Apsilankę „Eika“ stende parodos lankytojai galės sužinoti ne tik apie „ Eikos“ vystomus nekilnojamojo turto projektus, bet ir pabendrauti su SEB banko atstovais, kurie suteiks informaciją apie išskirtines būsto kreditavimo sąlygas taikomas „Eika“ klientams.  
   
  Kviečiame visus aplankyti „Eika“ stendą, kurį rasite 2 pastate ir nepraleisti progos susipažinti su naujausiais nekilnojamojo turto projektais.
   
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos Jums suteiks:
  Vitalija Rutkauskaitė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273