• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ kviečia į atvirų durų dieną „Santariškių namuose“
  “Santariškių namai” rugsėjo 27 d., šeštadienį nuo 10 iki 16 val. kviečia visus, ieškančius būsto, į atvirų durų dieną. Ši atvirų durų diena bus ypatinga, nes bus pristatomas naujas EIKA projektas „Bajorų alėjos“.
   
   
   
  Apsilankiusieji atvirų durų dienose pirmieji galės sužinoti apie naują mažaaukščių namų gyvenvietę „Bajorų alėjos“,į kurią savo ilgametę patirtį ir sėkmės istoriją iš vienos gražiausių gyvenviečių Lietuvoje „Santariškių namai“ perkelia įmonė EIKA. Rugsėjo 27 d. apsilankiusieji renginyje galės pirmieji išsirinkti butus naujame projekte. Taip pat ieškantys būsto Santariškių namuose sulauks ypatingų pasiūlymų butams įsigyti bei galimybės pirmiesiems išsirinkti butus naujame name „GILĖ 1“. Atvirų durų dienos lankytojai galės būstą rinktis jau pastatytuose ir dar statomuose namuose, taip pat pasigrožėti rudenėjančiu Verkių parku.
   
  Kiekvienas atvykęs galės pabendrauti su „Eika“ pardavimo atstovais dėl būsto įsigijimo, daugiau sužinoti apie projektą, jo techninius parametrus bei pasikonsultuoti su SEB banko atstovais dėl būsto kreditavimo sąlygų ar užduoti kitus aktualius klausimus.  
   
   
  Ypatingi pasiūlymai tik atvirų durų dienos lankytojams!
  Kviečiame Jus atvykti ir išsirinkti naujus namus!
   
  Laukiame Jūsų rugsėjo 27 d., šeštadienį „Santariškių namuose“ – pardavimų biure Santariškių g. 75-2, Vilnius!
   
  Detalesnę informaciją Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
   
   
  Daugiau informacijos apie parduodamus butus ir kotedžus „SANTARIŠKIŲ NAMUOSE“ rasite čia >>>.