• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ kviečia praleisti savaitgalį Pilaitėje
  „Eika“ tęsia „Savaitgalio PILAITĖJE!” žaidimą ir vasaros pradžią pažymi naujais laimėtojais, kurie įsigijo butus naujame name. Akcija, kurios metu įsigyjantys naujus butus Pilaitėje dalyvauja žaidime dėl laisvalaikio ir pramogų savaitgalio, prasidėjo balandį ir tęsis iki liepos pabaigos.
  Gegužės pradžioje paskelbti laimėtojai jau apdovanoti prizais, o birželio mėnesio laimėtojais skelbiami šie PILAITĖS naujakuriai:
  ·        Valentina Kaminskienė
  ·        Jurgita Latvėnienė
  ·        Giedrius Bagočiūnas
  „Kviečiame savaitgalį Pilaitėje praleisti ne tik žaidimo laimėtojus, bet ir visus Pilaitės bei Vilniaus gyventojus, kurie čia galės aplankyti vandens malūną, piliakalnį, Pilaitės dvarą, Gilužio bei Salotės ežerų pakrantes.“ – teigia „Eika“ rinkodaros vadovė Vitalija Rutkauskaitė.
  Parengtas ir Pilaitės pažintinis žemėlapis, kuriuo sekdami ne tik naujakuriais, bet ir Pilaitės senbuviai bei miesto svečiai, gali keliauti ir pažinti gražiausiais ir įdomiausias šio gyvenamojo rajono vietas. Akcijai parengta ir svetainė www.savaitgalispilaiteje.lt, kurioje skelbiami laimėtojų patirti nuotykiai ir įspūdžiai. Visi norintys pažinti Pilaitę kviečiami tiesiog atsispausdinti žemėlapį, sėsti ant dviračio ir keliauti patirti savo nuotykių.
  „Eika“ dėkoja savo klientams, o laimėjusiems „Savaitgalį PILAITĖJE!“ linki nuostabių atostogų įspūdžių šalia naujų namų Pilaitėje.
  Daugiau informacijos apie vykstančią akciją ir naujus butus Pilaitėje suteiks:
  Rita Skrupskelienė
  Mob. 8 616 20540
  El. p. rita@eika.lt
  www.eika.lt