• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika” kviečia švarinti aplinką Pilaitėje ir Santariškėse
  Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Eika” darbuotojai jau antrus metus iš eilės dalyvauja aplinkos švarinimo akcijoje „Darom“. Balandžio 17 dieną, šeštadienį, talkininkai tvarkys Naujosios Pilaitės ir Santariškių gyvenamuosius kvartalus. Prie socialinės akcijos „Darom 2010“ kviečiami prisijungti ir švaresnei aplinkai neabejingi šių rajonų gyventojai.
   
  Pasak įmonių grupės „Eika“ Plėtros direktoriaus Domo Dargio, gyvenamosios aplinkos tvarkymas ir gražinimas – puiki proga susiburti, susipažinti ir pabendrauti. „Labai laukiame darbingai nusiteikusių akcijos dalyvių – tiek gyvenviečių senbuvių, tiek naujakurių. Tikimės, kad žmonės atsives savo šeimas, vaikus, kaimynus. Juk aplinką, kurioje gyvena, kuria patys gyventojai“, – sako jis.
   
  Tvarkiusius Naujosios Pilaitės gyvenvietę „Eika“, kaip ir praėjusiais metais, po talkos pakvies į prekybos centre „Pupa“ esantį restoraną „Forto dvaras“ pasivaišinti cepelinais, o Santariškių talkininkus – į pikniką.
   
  „Būdami socialiai atsakinga įmonė, manome, jog reikia ne tik statyti ir parduoti butus, bet ir kurti jaukią aplinką gyvenimui, dalyvauti bendruomenių kūrime. Siekiame auginti gražų ir švarų miestą, todėl skatiname žmones kartu kurti gyvenamąją aplinką, imtis socialiai atsakingų veiksmų, patys rodome pavyzdį“, – sako D. Dargis.
   
  „Eika“ Pilaitėje ir Santariškėse jau pastatė namus 1260 šeimų, šiais metais planuoja tęsti gyvenviečių plėtrą. Kartu bus tęsiamos ir bendruomenių puoselėjimo tradicijos, remiamos kultūrinės iniciatyvos.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“:
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių gupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros įmonė. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253
  Faks. +370 5 2514 256
  El. paštas: domas@eika.lt
  www.eika.lt