• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • "Eika" kviečia žiūrėti kiną ant parkingo stogo
  Birželio 16 d. naktį kino teatras “Pasaka” ir “Eika” kviečia nemiegoti ir žiūrėti filmus po atviru dangumi ant “Eika verslo centro” daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės stogo, adresu A.Goštauto g. 40A.  
   
  22 val. kino naktis prasidės linksma komedija „Pasaulis yra didelis ir išsigelbėjimas slypi už kampo“, kuri pripažinta geriausiu filmu Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris” konkursinėje programoje. 23.30 val. kino nakties žiūrovai nusikels į idilišką jūros pakrantę, kurioje kartu su filmo „Prie jūros“ veikėjais galės žvejoti, kūrenti laužą ir skaičiuoti žvaigždes. Šiuos pasakiškus filmus rankomis ir širdimi atrinko kino teatras „Pasaka“.
   
  „Nusprendėme pakartoti gerą patirtį ir antrą kartą dalyvauti kultūros naktyje. Praėjusiais metais kino naktis buvo labai jauki. Vieni būrėsi arčiau prie ekrano su kėdėmis ir pledais, o kiti tiesiog atvažiavo į mūsų kino teatrą automobiliais. Tikimės,  kad ir šiais metais renginyje bus puiki atmosfera, o į jį neabejotinai sugrįš praėjusių metų žiūrovai.“ – sako UAB „Eika“ rinkodaros vadovė Vitalija Ročė. 
   
  Specialiai „Tebūnie kinas NAKTĮ!“ seansui ant automobilių stovėjimo aikštelės išdygs 100 kėdžių, bus sumontuota filmų rodymo aparatūra, taip pat numatytos vietos stebėti filmą ratuotiems žiūrovams. Šeštadienio naktį nemiegos ir šalia „EIKA verslo centro“ esantys restoranai, kuriuose žiūrovai galėtų atsigaivinti gėrimais bei užkąsti.
   
  Detalesnę informaciją apie renginį Jums suteiks:
  Vitalija Ročė
  Tel. 8 5 2553 324
  Mob. 8 698 56273
  El. p. vitalija@eika.lt
  www.eika.lt