• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ liepos mėnesio “Savaitgalio PILAITĖJE!” laimėtojai
  „Eika“ balandžio mėnesį pradėjusi žaidimą „Savaitgalis PILAITĖJE!” skelbia paskutinius prizų laimėtojus, kurie birželį įsigijo naujus butus Pilaitėje. Akcijos metu buvo nupirkti 28 nauji butai, o kas mėnesį burtų keliu ištraukta po tris laiminguosius.
   
  Liepos mėnesio nugalėtojais skelbiami:
  ·         Vaida Zabitytė
  ·         Aurimas Juozapavičius
  ·         Jūratė Butiškienė
   
  Tris mėnesius „Eika“ naujų butų Pilaitėje pirkėjai dalyvavo žaidime, kurio laimėtojai buvo apdovanoti išskirtiniais pramogų ir poilsio Pilaitėje paketais. „Laimėtojams įteikiame dovaną, kuri skirta pažinti jų naują gyvenamąją aplinką. Perkantieji butus ne tik įsigyja naujus namus, bet ir juos supančią aplinką.“ – teigia UAB „Eika“ rinkodaros vadovė Vitalija Rutkauskaitė.
   
  Pajusti Pilaitės gamtos artumą prizų laimėtojai gali vykdami „Eika“ parengtu dviračių maršrutu, kuris vingiuoja per Pilaitės Veneciją, šalia vandens malūno, Salotės ir Gilužio ežerų pakrančių. „Dovanojame reikalingiausią iškylai atributiką: kuprinę, pledą, rankšluosčius bei savaitgalio dviračių nuomą, kad laimėjusieji neturėtų rūpesčių ieškodami kelionės inventoriaus.“ – priduria V. Rutkauskaitė. Pramogų paketa taip pat papildo apsipirkimo prekybos centre „PUPA“ dovanų čekis ir išskirtinė SPA programa su masažu, kaitinimusi pirtyje ir pasiplaukiojimu baseine. Savaitgalį vainikuoja romantiška vakarienė ant Gilužio ežero kranto.
   
  Akcijai parengta svetainė www.savaitgalispilaiteje.lt, kurioje skelbiami laimėtojų patirti nuotykiai ir įspūdžiai. Norintys pažinti Pilaitę, kviečiami tiesiog atsispausdinti svetainėje esantį žemėlapį, sėsti ant dviračio ir keliauti patirti savo nuotykių.
   
  „Eika“ dėkoja savo klientams, o laimėjusiems „Savaitgalį PILAITĖJE!“ linki nuostabių atostogų įspūdžių šalia naujų namų Pilaitėje.
   
  Daugiau informacijos apie vykstančią akciją ir naujus butus Pilaitėje suteiks:
  Rita Skrupskelienė
  Mob. 8 616 20540
  El. p. rita@eika.lt
  www.eika.lt