• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „EIKA namai Pilaitėje“ naujos statybos būsto pasiūlą papildys 87 butai
  Įmonių grupė „Eika“ skelbia naujo namo Pilaitės mikrorajone pardavimų pradžią. Šis, jau trečiasis naujojo kvartalo devynaukštis užbaigs dar vieną statybų etapą ir papildys Vilniaus naujos statybos būsto pasiūlą 87 butais.
   
  „Dėl sparčiai plėtojamos infrastruktūros Pilaitės rajonas tampa vis patrauklesnis naujo būsto ieškantiems žmonėms. Remiantis „Eika“ atlikta 2016 metų I ketv. naujo būsto rinkos analize, per pirmus tris šių metų mėnesius Pilaitėje buvo nupirkta daugiausiai naujos statybos būtų – iš viso 16 %, tuo tarpu Naujamiestyje – 13 %, Pašilaičiuose – 10 %, Baltupiuose – 10 %“, – sako „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda. „Tą patvirtina ir „Eika“ butų pardavimai projekte „EIKA namai Pilaitėje“. Antrajame C7 name, kurio statybos prasidėjo praeitų metų gruodį, jau likę mažiau nei pusė laisvų butų. Sparčiai mažėjant butų pasiūlai projekte „EIKA namai Pilaitėje“, trečiojo C7 namo pardavimus nuspęsta pradėti beveik pusmečiu anksčiau, negu planuota“, – teigia „Eika“ plėtros direktorius Martynas Žibūda.
   
  Naujasis daugiabutis bus statomas atokiau nuo gatvės, netoli parkelio. Jame suprojektuoti 1-3 kambarių, įvairaus ploto butai su balkonais ar erdviomis terasomis, o ieškantiems erdvesnio būsto siūloma galimybė apjungti du mažesnius butus. Trečiasis C7 namas bus statomas kraštinėje sklypo pusėje ir ribosis su individualiais namais, taigi dauguma būsimųjų namo gyventojų pro savo namų langus matys vaizdingąjį Vilnių, o išėję į savo buto balkoną ar terasą džiaugsis švaresniu oru ir ramesne aplinka. Būsimųjų gyventojų patogumui numatytos automobilių parkavimo vietos šalia namo. Planuojama, kad šio namo statybos bus baigtos jau trečiąjį 2017 metų ketvirtį.
   
  2015 metais įmonių grupė „Eika“ į nekilnojamojo turto plėtrą Vilniuje investavo 12,5 mln. eurų, iš jų – 4,3 mln. eurų į gyvenamųjų namų plėtrą Pilaitėje. Šiuo metu įmonė vysto projektus Bajoruose, Šnipiškėse, Jeruzalėje, Santariškėse, Naujamiestyje ir Senamiestyje, o ieškantiems būsto siūlo išsirinkti jaukius namus iš daugiau negu 450 naujos statybos butų Vilniuje.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė EIKA yra viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus, kurianti naują gyvenimo ir darbo kokybę. Įmonė jau pastatė daugiau nei 3000 butų ir 270 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų. „Eika“ daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę ir įmonės projektai „Santariškių namai“ bei „Eikos namai Pilaitėje“.
   
  Daugiau informacijos:
  Martynas Žibūda
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2496619
  El. p.: martynas.zibuda@eika.lt

  www.eika.lt