• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „EIKA“ naujo būsto pasiūlą Vilniuje papildys beveik šimtu naujų butų

  Nekilnojamojo turto plėtros įmonės „EIKA“ nuo 2014 m. plėtojamame projekte „Bajorų alėjos“ pradedami II–ojo etapo antrajame kvartale statybos ir pardavimai. Šis etapas naujo būsto pasiūlą Vilniuje papildys 97 butais. Investicijos į šį etapą sieks 12 mln. Eur.

  Naujas etapas sudarytas iš dviejų daugiabučių namų „Klevas I“ ir „Klevas II“ Salaspilio gatvėje. Abu namai – keturių aukštų, tarp jų formuojamas vidinis kiemas. Butai 2–4 kambarių, jų plotas svyruoja nuo 47 iki 77 kv. m. Pirmo aukšto butai – su erdviomis įrengtomis terasomis, keturių aukštų namuose gyventojų patogumui bus įrengti liftai, grindinis šildymas, vietos elektromobiliams. Pastatai suplanuoti A++ energinės klasės, o bendroms reikmėms numatoma  naudoti atsinaujinančią saulės energiją.

  Antrasis kvartalas formuojamas aplink išsaugomą medžių želdyną. Kaip ir greta kitų projekto etapų, „Klevų“ gyvenamoji infrastruktūra suprojektuota siekiant skatinti bendruomeniškumą ir laisvalaikį gryname ore. Bus įkuriami pasivaikščiojimo takai, kiekvienam etapui skiriamos atskiros smagios vaikų žaidimų aikštelės, krepšinio aikštelė, poilsio erdvės paaugliams bei senjorams. Statybas tikimasi baigti 2023 m. III ketvirtį.

  „Turint omenyje didelį būsto trūkumą Vilniuje šiuo metu, toliau plėtojame ilgiausiai brandintą EIKA gyvenvietę „Bajorų alėjas“ ir rinkai pasiūlysime beveik šimtą naujų butų. „Bajorų alėjos“ išsiskiria tuo, kad nors yra Vilniaus miesto teritorijoje, čia ramu, tylu ir daug gamtos, mišką galima pasiekti vos per keletą minučių. Tuo pat metu daugiabučiai namai nėra tuščioje erdvėje, EIKA jau aštuonerius metus plėtoja kvartalą ir plėtos toliau, čia įsikūrusi draugiška bendruomenė“, – teigia Tomas Žiaugra, EIKA plėtros vadovas.

  „Bajorų alėjų“ pirmajame kvartale iš viso jau pastatyti 10 daugiabučių namų, 153 butai. Antrajame kvartale jau pastatytas vienas etapas, du daugiabučiai namai „Beržai“ su 54 butais.  Numatoma, kad „Bajorų alėjų“ projektą iš viso sudarys trys kvartalai. Projekto koncepcija siejama su botanikos sodo idėja. Siekiama integruoti esamą landšaftą, išlaikyti ir išryškinti esamus gamtos elementus, medžius, darniai apjungti gamtą ir urbanistinius motyvus. Pirmojo kvartalo centre čiurlena upelis, vaikų žaidimų aikštelė integruota tarp beržų. Antrasis kvartalas suprojektuotas aplink egzistuojantį miškelį. Planuojama konceptą tęsti ir trečiajame kvartale, kuris šiuo metu yra projektuojamas.