• Titulinis
 • Grupės naujienos
 • „Eika“ nuolaidą būstui kvies laimėti loterijoje
  Viena didžiausių šalies nekilnojamojo turto plėtros įmonių grupių „Eika“ parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2010“, kuri vyks rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis Lietuvos parodų centre „Litexpo“, pristatys lankytojams naujus projektus ir vilios nuolaidų loterija.
   
  „Visuomet stengiamės būti arčiau būsto įsigijimu besidominčių žmonių, todėl parodoje dalyvaujame kiekvienais metais. Čia lankytojai gali geriau susipažinti su mūsų projektais, palyginti teikiamus pasiūlymus, įsigyti būstą už geresnę kainą“, – sako UAB „Eika“ plėtros direktorius Domas Dargis.
   
  „Eika“ parodoje pristatys šiais metais pradėtus statyti namus Pilaitėje bei Santariškėse, supažindins su nauja butų apdailos įrengimo paslauga. Taip pat kiekvienas stendo lankytojas galės dalyvauti nuolaidų loterijoje, kurioje bus galima laimėti iki 10 tūkstančių litų dydžio nuolaidas būstui įsigyti „Eikos“ vystomuose projektuose.
   
  Ieškantiems kokybiško, bet nebrangaus būsto, įmonė pasiūlys itin funkcionaliai suprojektuotus butus naujame name Pilaitėje. Šiame name suprojektuoti ne tik standartiniai 2-3 kambarių butai, bet ir nedideli 28-31 m21 kambario butai su balkonais. Šiuose butuose galima ne tik atskirti miegamojo erdvę, bet ir įsirengti darbo erdvę.
   
  Ieškantiems privatumo ir gamtos kaimynystės pristatomas naujos kartos kotedžų projektas „Mėta“ Santariškėse, kuriame suprojektuoti butai su individualiais įėjimais, terasomis ar privačiais kiemeliais. Kliento pageidavimu galimi ir individualūs kotedžų projektai.
   
  Visomis parodos dienomis „Eikos“ siūlomų būstų pirkėjų laukia nuolaidų loterija be pralaimėjimų. Kiekvienas norintis įsigyti būstą „Santariškių namuose“ ir „Vivulskio namuose“ galės išbandyti savo laimę nepriklausomai nuo pasirinkto buto kainos. „Tai reta proga gauti gerą nuolaidą būstui. Kiekvieną dieną lankytojai galės laimėti net 10 tūkstančių litų nuolaidą būstui įsigyti“, – pabrėžia D. Dargis.
   
  Apie įmonių grupę „Eika“
  1992 m. įkurta bendrovė „Eika“ yra viena didžiausių nekilnojamojo turto vystymo ir statybos įmonių grupių Lietuvoje. Įmonių grupę sudaro: UAB „Eika“ – nekilnojamojo turto rinkos lyderė, vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei atsakingumą; UAB „Eikos statyba“ – statybos bendrovė, sukaupusi didelę administracinių, visuomeninių, prekybos, pramonės bei gyvenamųjų namų statybos ir renovavimo patirtį; UAB „Inžinerinės idėjos“ – inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo ir priežiūros specialistai. Įmonių grupės paslaugų kokybę užtikrina įdiegti kokybės ir aplinkosaugos standartai ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004.
   
  Daugiau informacijos:
   
  Domas Dargis
  Plėtros direktorius
  Tel. +370 5 2514 253
  Faks. +370 5 2514 256
  El. paštas: domas@eika.lt
  www.eika.lt